Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted van rá esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted van rá esélyem? Elment az élet mellettem,32éves vagyok egy csómó dolgot kihagytam az életben, csak a munkámnak éltem de érzem hiányzik valami és nem jó semmi nincs kedvem semmihez. Változtam érzem de egy hatalmas űr tátong a lelkem mélyén.

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 07:39
 1/9 Sally06 válasza:
Van rá esèly. Nem vagy idős! Idős emberek is találnak párt... Még nem késő változtatni a dolgokon szerintem...
2012. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Változni sosem késő. Járj társaságba, sportolj, kirándulj, nyiss az emberek felé. Ha nagyon be vagy fordulva, esetleg keress fel egy pszichológust. Ha kinyílsz, a nők is jönnek majd maguktól. 21/L
2012. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Szerinted van rá esélyem?"

Mire? Mert azt nem írtad meg :-P


Egyébként ha ezt 52 évesen írod, akkor talán - de csak talán - azt mondom, hogy elment melletted az idő. De 32 évesen ... így csak nevetséges a kérdés :-P

2012. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok az ember hoz rossz döntéseket az élete során de rájöttem hogy elbújtam eddig az emberek elől és hiányoznak a negativ és a pozitiv tulajdonságaikkal.Ùgy gondolom megfogadom a tanácsokat amit meg is köszönök nem fogok már félni ha elesek majd felálok.
2012. okt. 31. 09:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nevetséges kérdés én nem érzem annak.a kérdés pedig lehet e egy párkapcsolatom sok évet kihagytam.
2012. okt. 31. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez ilyen...előbb vagy utóbb mindenki rádöbben ha nagyon egysíkú az élete hogy valami nem oké, és hiányzik valami, pontosabban sok minden...gondolom most van szükséged érzelmi támaszra és érzelmi szintű megélésekre, mert eddig csak a racionalitás volt...Mindenki életében visszavágnak a dolgok, és követelik hogy az ember bepótolja..

De az jó hogy felismerted, így tehát, ismerkedj, szórakozz, tedd azt amit eddig nem, és ami eddig kimaradt! Legyél szerelmes és legyen családod!

2012. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért nevetséges, mert 32 évesen nem késtél le semmiről sem. Sőt valószínűleg van egy biztos háttered, egzisztenciád! Ezek pedig pont jó alapot adnak hozzá, hogy most már minőségi kapcsolatokat keress és ki tudd azokat élvezni. Mindened adott hozzá valószínűleg.

Egy 32 éves nő még fiatal - az én véleményem szerint meg főleg! -, de már nem csitri, hogy behúzzák a csőbe és sokat csalódjon. Egy 32 éves nő a legkívánatosabb korban van: a teste még szép, jól néz ki, de érett is.

Most áll előtted a legtöbb lehetőség ...


38/F

2012. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitókat nem tudjátok mennyit segitettetek hálás vagyok érte:)
2012. okt. 31. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Ezt akar en is irhattam volna! En 31 vagyok, es ugyanigy vagyok, es ugyanezen aggodom.

Szerintem van eselyunk, csak meg kell gyozni magunkat!

2012. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!