Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány összejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány összejönne egy sráccal így?

Figyelt kérdés
Tehát a lánynak a kockahas tetszik, de nekem az nincs, viszont elég izmos vagyok, ha semmi mással nem lenne gondja, elképzelhető lenne, hogy csak ezért nem jön össze velem a csaj?
2012. nov. 1. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
tanulj még egy kicsit erről ! vagy olvass el pár kérdést itt. amúgy nem mindenkinél kizáró ok. változó
2012. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom de ha igen akkor egy üres felszínes és zánalmas nőszemély, és csak örülhetsz hogy nem jön veled össze...nincs kockahasad nem kellesz? Ezt el sem tudom képzelni...
2012. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a kockahas teszi a fiut, aki szeret azt ez nem érdekli
2012. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, összejönne.

Nem, nem hiszem hogy CSAK ezért nem jönne veled össze.

2012. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor gyúrjál wazee :)
2012. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor legyél olyan mint A "THE SITUATION"!!! XDXD
2012. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem így van ahogyan te azt gondolod.

Figyelj az utcán te is azokat a csajokat nézed meg akik soványak, van alakjuk, meg nagymellűk és jó fenekük, az ellenkezőjüket meg nem nézed meg. A lányoknál is ez ugyanígy van. Én alapjáraton nem vagyok egy izmos, kockahasú pasi, nem vagyok beképzelt, meg olyan nagy party arc mint a többiek. De mégis van barátnőm, és egyáltalán nem ronda, sőt szép is, sokan irigykednek rám, pedig elég nagydarab vagyok, a barátnőm simán eltud bújni mögém. De nem ez a lényeg, hanem az hogy te milyen ember vagy valójában, egy lány nyilván azzal a pasival van aki jól néz ki nála próbálkozik, de ha rájön hogy bunkó az illető meg minden akkor hagyni fogja őt. És ezt főleg akkor lehet megtenni ha te is lépsz valamerre, nem néznek meg a csajok, és akkor mivan? Ha megismersz egy csajt és jól nézki, elvagy vele meg együtt hülyültök nevettek akkor abból jó is kisülhet. Egy a lényeg legyél önmagad, és ennyi. Ne a pénzedért szeressenek, és ne a kinézetedért mert az csak addig fog tartani ameddig megkap egy párszor utána úgy is dobni fog.

2012. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a lányok 100%-a a kockahasra bukik. Akiknek nincs kockahasuk, azok egyedül maradnak, nem szaporodnak, meghalnak. Csakis a kockahasúak élik túl. Nincs kockahasad - nem lesz csajod - utód nélkül halsz meg.
2012. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fogadjunk hogy 13 vagy vagy talán még csak 12 csak túl sok volt a kakaó
2012. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!