Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Relatíve "csúnyább" lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Relatíve "csúnyább" lett a barátnőm, tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
2 éve jöttünk össze, akkor 21 voltam, 3 hónapig udvaroltam neki, mielőtt összejöttünk. Sosem tudtam magam elképzelni egy 10/10-es csajjal hosszútávon, Ő kb 8/10-es volt akkor. Azóta eltelt ugye 2 év, sok gondja volt az életében, és most már olyan kb 6-7/10-es lett. Persze továbbra is vonzódom hozzá, csak furcsa. Nem kéne ugyan olyan szépnek látnom, mint mikor megismertem? Egyik haverom azt mondta ez azért van, mert már nem szeretem. Szerintem szeretem. Volt valakinek még ilyen?
2012. nov. 2. 04:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, hozzátartozik még, hogy tök jól megvagyunk, kiegészítjük egymást, stb, tehát a "belső" szépsége nem veszett el, sőt! Van még vele valaki úgy, hogy ez tök normális, a szépség hosszú távon múlandó és a belső ami számít? Persze azért ne legyen csúnya a párod, de mások véleménye kit érdekel, nem?
2012. nov. 2. 04:52
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
szerintem a barátodnak igaza volt. nem hiszem hogy az emberek a húszas éveikben visszafele fejlődnének mármint csúnyábbak lennének az idő múlásával.
2012. nov. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Relikvia ***** válasza:
53%
Lehet idosebb vagy nalam.de sok mindenen at mentem.ahogy ezenis. Lehet hogy mar picit unod magadban az egeszet s attol.h vonzodssz.hozza nem biztos hogy szereted.mivel ugymond regota eggyut vagytok lehet a meg szokas is.ami.meg hozza kott es ha annyira nem tetszik mar nem.ot lattod mindem reggel mikor.fol keltek. Leg gyonyorubnek.valoszinu h ezvan amin mar segiteni nezen lehet probaljatok fol dobni a dolgot valtoztatson magan valamit ujj hajj vagy hasolo es lehet h ujjta minden. Regi lessz rem.segitettem a hejes irasert sorry :))
2012. nov. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
ez természetes. a nők öregszenek és csúnyulnak. még nem kér gyerektartást. még kereshetsz mást.
2012. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Előző! Te egy akkora..király vagy, ezt nagyon jól megfogalmaztad, teljesen egyetértek! Ha már most bányarémyesedik, akkor mi lesz vele még pár év mulva. Egy igazi házi sárkánnyá vedli ki magát! Még most kell nagyon gyorsan elpaterolni, míg nem késő. Én sosem élnék együtt olyan nővel, akiről nem tudnám teljes megyőződéssel mondani, hogy szerintem az enyém a legszebb a világon. A belső szépség meg a ki nem hányja le kategoria, nem attól élvezel el szex közben!!
2012. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
18 éves kor után megindul a lassú dementia. 25 körül ez egyre jobban felgyorsul. Kezd csökkeni a csontok Ca tartalma, a bőr feszessége sem lesz már olyan, mert a kollagén tartalma is lazábbá válik. Valakin ez nem fog látszani csak 40 éves korában, van akin ez már 23-25 körül meg fog látszani. Ez genetika. Vannak 35 évesen már mamás nők.
2012. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet Te is csúnyább lettél..:) Viccet félretéve, dobjátok fel a kapcsolatot. Új ruhák, közös sportolás
2012. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Van aki nem 18, hanem 24-25 éves koráig fejlődik és utána nem tér át 30 éves koráig a nyugalmi szakaszba, hanem rögtön elindul a leépülés. Lehet a barátnőd is ebbe esett be. 35 évesen lehet öregasszonyos lesz. Nem lehet tudni.
2012. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy reálisan látod a barátnőd külsejét, tehát nem vakít el a szerelem, még nem múlt el.

Mondom ezt úgy, hogy 12 éve vagyok együtt a párommal.

Ő se így nézett ki akkor. :)

Meg én se. :))))


Azt írod, sok gondja volt ebben a két évben: ez látszik meg rajta. Nem genetika, nem elhanyagoltság, nem kell betojni, hogy húúúú, mi lesz, ha szül egy-két gyereket.

Sok nő pl. pont a szülés után, egy stabil házasságban virágzik ki igazán, és 30+ korban lesz a legnőiesebb.


Egy kapcsolatban változunk. Hatunk egymásra.

Sosem hordtam ruhákat, szoknyákat, de mivel a férjem többször megdícsérte, és tényleg kényelmes, most főleg ruhákban és szoknyákban járok, nőcis cipőkkel. Mondta, hogy jól áll a szőke, így most elég régóta szőke vagyok. Tudom, hogy szereti a gömbölyű popsit, ezért rendszeresen mozgok, hogy olyan is maradjon.

Szeret kényeztetni, kaptam tőle parfümöket, fehérneműket, ékszereket. Soha egy rossz szót nem hallok, ha fodrászra vagy krémekre költök, mert "ennyi neked is jár, megkeresed az árát", stb.


Ő nem csak halálfejes, meg rocker cuccokban jár, leszokott a topis farmerokról, odafigyel, melyik ruha mihez megy, és egyre elegánsabb. Sokszor kérdezi meg a véleményem. Örül, ha megjegyzem, milyen vadító az illata, milyen jól áll neki az új nadrág, stb. Nem szeret egyedül vásárolni magának semmit, ha ketten vagyunk, könnyebb dönteni. :)))


Ugye, érted, mire gondolok?

2012. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocs, nem értem. Hogy csúnyult meg?

Egyetlen ami eszembe jut az a meghízás.

20 évesek nem csúnyulnak meg egyik napról a másikra.

Fel szedett pár kilót?

2012. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!