Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj a "tapasztalt"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj a "tapasztalt" pasira bukik jobban. De akkor hogy legyen tapasztalatlan pasiból tapasztalt, ha alapból lehetősége sincs?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy mindenki a nulláról indul
2012. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj hagyjuk már -.- ez iszonyú nagy általánosítás. én szűzként szűz fiúval vesztettem el, és szuper, hogy így történt.
2012. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

úgy hogy kamuzik mint én :D És valóban, ha teszed a népszerű csávót jobban tapadnak majd rád!

(de am csak ebben hazudok amúgy utálok hazudni...)

2012. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 páff.. ***** válasza:
ja először elkell játszani a profit, aztán azzá válsz :D
2012. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én például nem. :P
2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nem minden csaj
2012. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Újra egy "minden csaj". :D Baromi nagy általánosítás, legszívesebben nem fűznék hozzá semmit. Nekem kifejezetten a fiatal, szégyellős fiúk jönnek be (jó értelemben). Ha ilyen "mert minden csaj erre, meg arra bukik" kezdetű kérdést látok, általában azt vonom le belőle, hogy az illetőnél más lehet a probléma, csak valamivel meg akarja indokolni magának, miért nincs barátnője. :)
2012. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hoppá! Eszembe jutott egyik ismerősöm, aki szintén ezt hozta fel. Közben nem gondolt bele, hogy rá szűzként is egy már nem szűz, és tapasztalt lány bukott, tehát a lány vette el az ő szüzességét. :) Ez nálatok valami fordított gondolatmenet, hogy a saját magatokra igaz dolgokat a csajoknak tulajdonítjátok? :D Nem mondom, hogy te is így vagy vele, de a kérdésed egy tipikus közhelyből indul, a valóság pedig ennél árnyaltabb.
2012. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 viktorvarga ***** válasza:
vegyél egy kocsit,szerezzél pénzt.ja kocsibol csak a bréemvé,az audi,mega merci jáccik mert csak azt ismerik a nők.de az nembaj ha egy rakás szar:)csak gurujjon
2013. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaja, a "BRÉ"-em-vé-re :DD Nekem egyébként nőként Audim van, azt pártolom, tökéletesen meg vagyok elégedve vele. A srácnak meg legyen jó "bré"-je aztán kész. Lehet tapasztalatlan is, a lényeg inkább, hogy tanítható-e! :)
2013. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!