Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen autóval lephetném meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen autóval lephetném meg a barátnőmet a közelgő születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új autót a barátnőmnek, de nem tudok dönteni!


Az elképzelésem egy hófehér Audi A3-as lenne, krém színű, bőr belsővel!


Ha esetleg lenne tippetek, akkor szívesen fogadom őket! (elsősorban hölgyektől:))


És a Smart-ot ne mondjátok, mert nem egy buta plázacicának szeretném!


2009. aug. 11. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim válasza:
100%

azért ez durva volt h fordot le műanyag autóztad....(lásd mondeo,galaxy, s-max)

én német autót ajánlok mindenféleképpen:)

Az én barátnőm is örülne egy audi a3-nak vagy egy vw tiguan-nak audi q5-nek :)

2009. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:

Ha tényleg elegáns, ELIT autót szeretnél, akkor valamilyen lexust vegyél, jobb, mint az audi, az audi olyan tucat kocsi lett.

Pl szerintem az LS elég jól néz ki.


[link]

2009. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
Audi ide, C3-as oda, Mercedes meg amoda, legjobb Saab 9-3-as két ajtos sport modell, mindegyik színben jol mutat, az aztán egy gép.Nem holmi náci kocsikat ideírtok.Oda vidd el a csajodat , térden álva konyorog majd neked hogy vedd meg!
2009. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg ha ennyire szereted,vegyél neki babakocsit:)Lehet annak jobban örülne:)
2009. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
100%
hát az én szerelmeim a mini cooperek :) gyönyörű, egyedi és hát egy életérzés. ha egyszer lehetne ilyenem.... :)
2009. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
Auto ,aztán ház , utazás, pénz , faképnélhagyás!
2009. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
100%

Van ízlésed (:

Nekem minden álmom egy hófehér Audi krémszínű bőr ülésekkel.. Ááá, te jó ég.. Ha nem tetszik a barátnődnek, én nagyon szívesen elfogadom :P

Bár nekem az A5 sokkal szimpatikusabb, de mindenképp Audi.

Amúgy szerintem tőle puhatolózd ki, hogy milyen kocsinak örülne leginkább. Nem kell, hogy feltétlenül megtudja, hogy megveszed neki..

Vagy csak szimbólikusan adj valamit neki a születésnapjakor, majd később nézzetek együtt valami jó kis kocsit.


17L

2009. aug. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Lincoln Navigator!
2009. aug. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy fekete VW bogár (L)
2009. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én mindenképp egy olyan autónak örülnék, ami a lehető legnagyobb, és tekintélyt parancsoló. Nem tudnék beülni egy Citroenbe, vagy egy Peugeotba, mivel azok túl nőies autók. Igaz én is nő vagyok, de nekem jobban tetszenek a férfias autók. Én vennék a helyedben egy Audit, de nem fehéret, valami másmilyen színűt. Vagy egy Mercit. De a Skodán nem gondolkoztál? Az új Octavia gyönyörű, de a Superb is klassz. És most az ebesi Roland autóházban akciózzák mint az állat. Gondold át, mondjuk én részrehajló vagyok, mert a barátomnak Octaviája van. Teljesen meg vagyunk elégedve vele.
2009. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!