Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam az őszinte érzéseime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam az őszinte érzéseimet a páromnak, hogy bele el tudnám képzelni komolyabban! Jó választ kaptam erre a kijelentésemre?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok barétom 19! 10 hóanapja vagyuk együtt..most jöttünk haza lennt voltunk 5 napig együtt / kettesben a balatonon! és ott elárultam neki,hogy most ugy érzem hogy ő az az ember aki nekem kell most és életem végéig! és mondta hogy ő is nagyon szeret engem de nem tudjuk mi lesz 2 hónap mulva meg 5 hónap mulva... és megbeszéltük hohyy ha szeretjük egymást együtt leszünk ha nem nem! De annyira félek hogy ő nem igy gondolja és nem akar majd velem lenni mert hihetetlenül szerelmes vagyok belé, de ő is eztmondta és még annyit bezséltünk vagyis emlitettünk hogy ha jövöre 18-leszek odaköltözök hozzá! Szerintetek lehet ebből komolyabb dolog is? mit gondoltok?
2009. aug. 11. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Még elég fiatalok vagytok, de bármi előfordulhat.:) Ha tényleg igazán szeretitek egymást, akkor lehet...

Az megérthető, hogy félsz, de próbálj megbízni benne, és leküzdeni ezt a fajta félelmedet.

2009. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet komolyabb. Realista a barátod, és igaza van. Azért válaszolta azt, hogy "nem tudjuk mi lesz 2 hónap múlva meg 5 hónap múlva" mert úgy is van. Ha egymáshoz illetek, együtt maradtok 18 éves korodig, összeköltöztök, és az idő múlásával kiderül mennyire jöttök ki ha együtt éltek. Majd kiderül mit hoz a jövő... ne aggódj, ha úgymond egymásnak lettetek teremtve, úgyis együtt maradtok talán életetek végéig. Ha meg nem, egyszer eljön az igazi.
2009. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A jövőt sajnos nem lehet megjósolni. Lehet, hogy együtt maradtok, de lehet az ellentéte is. Ne ezen aggódj inkább élvezd az együtt töltött időt. Szerintem egy korrekt választ kaptál. Nem hitegetett, hogy igen " életetek végéig együtt maradtok". Mi van akkor ha nem így alakul majd. Összetörsz és utána nem fogsz tudni még egy kicsit sem bízni a másikban.
2009. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2009. aug. 11. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nagyon jól kezeli a helyzetet. Jó komolyan venni a kapcsolatot, de nem szabad túlzásba esni. Az csak a kapcsolatnak ront, valamint ha mégsem működik utána még rosszabb kiheverni.


"aki nekem kell most és életem végéig!"

Ilyen kijelentéssel még azt hiszem ráérsz.

Lehet belőle komoly dolog persze, lehet tényleg együtt maradtok.


A lényeg viszont az, hogy boldog légy (ne csak most, hanem 5-10-15 év múlva is)!


és ezzel a jókívánsággal bezárva nekiugrok a pizzámnak


Sárky

2009. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. aug. 11. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kielégítő választ kaptál, ez csak jót jelenthet. Sokszor hallottuk már, hogy a fiúk nem szeretik a kötöttségeket, és ilyen fiatalon nincs is arra szükség, hogy előre lásd a következő 50 évedet. Még ha így is van, hogy vele el tudnád képzelni, ilyen fiatal korban 2 hét alatt is annyit változhat az életed, hogy szinte felelőtlenség kiejteni ilyet. Tervezgetni nem bűn, -nem azt akarom mondani- teljesen természetes, és egy "átlagos" szerelemnél azt érezzük, hogy megtaláltuk az igazit, aztán majd idővel ez is változhat... De miért ne lehetne komolyabb? Hiszen jól megértitek egymást ha már 10 hónapja együtt vagytok. A barátod biztos nagyon szeret téged(,és talán ő is pont úgy érez, ahogy te.) Csakhogy megtartani még nehezebb ezt a viszonyt, mint elérni, idővel elmúlik a szerelemnek nevezett érzés, és átalakul megbecsüléssé, szeretetté, amihez hozzátartozik, hogy a másikat a hibáival együtt elfogadtuk. Ne gondold, hogy egy megkeseredett vénember akar kioktatni :D nem sokkal vagyok nálad idősebb, csak azt akarom mondani, hogy fiatal vagy, és együttélni valakivel, mégha iszonyúan szereted is nagyon nehéz, ezért kétszer is gondold át, hogy mikor költözöl oda.
2009. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeritnem is reálisan látja a barátod a dolgokat, csak rossz az ilyet hallani. Mi is együtt vagyunk a barátommal 1 éve, 20 évesek vagyunk. És én mondtam neki mikor kint voltunk Görögbe, hogy nekem igy nagyon jó lenne, egész életembe, csak vele.És erre ő is mondta nem tudjuk mi lesz még később, meg hogy nekem ő volt az első és hogy később ugyis hajtana a kiváncsiság,de szerintem ez nem igy van, ha tőle megkapom amit szeretnék akkor mért keresnék mást?
2009. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát ez igy van! Énis igy gondolom! köszönöm hogy irtál:)
2009. aug. 11. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes....Nálunk pont fordítva van. A párom mondja inkább azt, hogy el tudná velem képzelni a hátralevő életét és én vagyok a reálisabb. Tulajdonképpen már az meglep, hogy egy 24 éves srác ilyeneket mondjon egy 20 éves lánynak. Előfordul(t), hogy a leendő gyermekeinkről beszél(t), de ilyenkor óva intem azzal, hogy bármi történhet....(Azt viszont nem tagadom, én is el tudnám vele képzelni a jövőm, de jó pár év múlva.)
2009. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!