Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan problémám van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám van, hogy valamiért nekem nem jön össze egy barátnő sem. Nem vagyok az alkalmi kapcsolatok híve, én komolyabban gondolom ezeket a dolgokat. Nem vagyok az a bulis típus, inkább a komolyabb. Sok ilyen van?

Figyelt kérdés
Itt a kulcsszó. Sokak szerint túl komoly vagyok 21 éves létemre. Soha nem volt még barátnőm, bár egyszer már majdnem összejött. Szóval semmi. Volt aki azt mondta, hogy nem is gondolta volna. Pont ezt nem. Volt aki csak azt hitte, hogy becsapom  Igazából ami fura lehet bennem, hogy nem járk buliba, meg szórakozóhelyre, szóval teljesen más vagyok ebből a szempontból mint egy átalgos mai fiatal. Utálom a dohányzást is, inni sem iszom. Néha már azt hiszem, hogy nem is találok olyan lányt mint én. Vagy van ilyen? 
2010. nov. 5. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Meglehet hogy van.. de azok önbizalom hiányos,csúf lányok azok.

Szerintem járj el Disco-ba,bulikba.. miért ne? azt nem mondom hogy inni is kell.. ismerkedni,egyéb..

2010. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj. első válaszolónak üzenem, hogy ássa el magát a partydrogokkal együtt. nagyon dícsérendő benned ez, hogy nem a mai hogyismondjam kicsapongó fiatal életet éled. de vannak olyan lányok, akik olyanok mint te, de én ismerettségemben nem igen szépek. De keresd csak, mert úgyis megtalálod az igazit. És nagyon dícsérem ami van benned.
2010. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a harmadik hozzászólást, kedves tőled!
2010. nov. 5. 22:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és nekem sem volt még senkim, bár én még csak 17 éves vagyok, ezért engem nem igazán izgat. Te gondolom már szeretnél egyet, de ez nem ilyen egyszerű, mert ez nem úgy megy, hogy most szeretnék és lesz, vagy ha igen akkor nem leszel bele szerelmes (magamból indulok ki) és mivel te komolyabban gondolod a dolgokat, mint ahogy én is, ezért tudjuk, hogy milyen ha nem vagy szerelmes egy lányba, de mégis vele vagy. Hülyíteni valakit, hazudni a lánynak az pedig nem fair. Gondolom te nem is ezt akarod. Szóval a legjobb tanácsom, hogy csináld azt ami érdekel... ez elég sablonszöveg, de ennél jobbat tényleg nem lehet mondani. A lényeg hogy valahogy próbálj meg kimozdulni és emberek között lenni. Nem kell discoba menni, énse voltam még soha, csak legyél emberek között úgy egyáltalán, mert ha otthon ülsz akkor az esélyed 0%, de ha akár a boltba elmész, akkor már van 0.01% esélyed legalább... Szóval tömören ennyi. Remélem tudtam segíteni, bár tudom hogy hozzád képest (korodból kiindulva) elég tapasztalatlan vagyok.
2010. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak üzenem:

Nem kéne okoskodni, mert te nem tudsz kikapcsolódni,bulizni, én csak felvetettem ezt a lehetőséget.. esetleg tiltja valaki? Nem, akkor meg? =/

"És"-el nem kezdünk mondatot, köszi.

2010. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy bulizós típus, akkor ne menj, úgyse éreznéd jól magad. Mellesleg az oda járó lányok általában... khm... nem épp visszafogottak.

Becsülendő, hogy nem vagy drogos-piás-bagós sötét diszkótulok. :D (Nem mindenki az, aki szórakozni jár, mielőtt valami ertelmiségi kiforgatná a szavaim és lebunkózna.)

Miket szeretsz csinálni? Nagyon sok hobbi ad ismerkedési lehetőséget. :)

Sok sikert!

L/16

2010. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)Igazából a sportolás az, amit nagyon szeretek. Főleg a kosérlabda, jó időben meg a bringa :)
2010. nov. 5. 23:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 éves lány vagyok. Az olvasottak alapján hasonló beállítottságú ,mint te. Nem járok bulizni, ha szórakozni akarok a barátnőkkel elmegyek színházba moziba vagy valami számomra kikapcsolódást nyújtó helyre. (persze csak,ha a másik félnek akivel megyek megfelel).Emellett szívesen olvasok pl pszichológiai könyveket (csak most kezdtem egy-két könnyebbel,de nagyon jók) vagy egy-két fantasy könyvet.

Inni sosem iszok, szilveszterkor a pezsgőből is csak kortyolok. A dohányzás meg abszolút nem vonz, ki se próbáltam,mert nem látom értelmét, meg a későbbiekben egészséges gyerekeket szeretnék szülni,de ha nem vagyok egészséges....

Sportolni én is sportolok járok futni, karatézom, a középsuliban (az évben érettségiztem) is sportoltam :kosárlabda gyeplabda, fekvenyomás, röplabada elég sok versenyen voltam :)

A pasik nem jöttek össze, bár én inkább csak egyet szerettem volna, de nem bánom így útólag azt se :)

Néha mondjuk elég érdekes szituk vannak amiatt,hogy még nem volt pasim és csókolózni sem csókolóztam.

Szóval ne add fel, van hozzád hasonló kedves kérdező, de olyan,mint te nincs mindenkiből egy van, ezért vagyunk egyediek :) !!!!


Ha gondolod esetleg ismerkedhetnénk a leírtak alapján nagyon szimpatikus vagy és nekem is volt egy a tiédhez hasonló kérdésem.

2010. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

00:46-os vagyok

annyit még szerettem volna leírni,hogy nem minden komolyabb nő csúnya! Én speciel középosztályba sorolom magam , megínkább legyek kicsit csúnya,de normális.

Az egy éjszaka meg maradjon másnak!

Ha már kapcsolatot akarok az legyen komoly, akár az első barátom is lehet a férjem/ élettársam! Igaz ritkán esik meg az ilyen,de kitudja hát,ha....

2010. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!