Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet oldani pénzzel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani pénzzel, hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Amit most írok, az elsőre, sőt talán másodjára is elképesztőnek fog hangzani, de komolyan gondolkodtam már rajta.Szóval:

Nem tudok csajozni, soha nem is tudtam és ez már valószínűleg így is marad. A két volt barátnőmhöz a szerencse és némi külső hatás segített hozzá. Amióta véget ért a második, azóta semmi és ennek már évek óta.A lényeg most jön.

Mivel a gazdasági helyzet rákényszerít, ezért nagyon nagy valószínűséggel kimegyek majd külföldre dolgozni. Nem tudom, hogy mennyi időnként járhatok majd haza, ez még a jövő zenéje. Viszont, ha kint leszek, akkor már sokkal jobban állok majd anyagiag, mint most. Ebben az esetben már talán tudnám vállalni, hogy anyagilag támogassak egy olyan lányt, aki járna velem. Tehát amikor hazajönnék, akkor együtt járnánk, közösen töltenénk az időt, caókolóznánk és szexelnénk, mint egy igazi pár. Cserébe havonta fizetnék neki pár tízezer ft-t. Nem érdekelne, hogy a távollétemben mit csinálna, csak az, hogy az ittlétemkor legyen teljesen odaadó. Én ekkor úgy bánnék vele, mintha tényleg egy igazi barátnő lenne.

Lehetséges az, hogy ebbe belemenjen egy lány úgy, hogy ne érezzem rajta nagyon, hogy nem igazi a dolog? Én nem vagyok csúnya srác, a legtöbben kedvesnek és jólelkűnek tartanak, viszont csajozni nem tudok. Mivel már évek óta nincs, ezért néha már úgy érzem, bekattanok. Nemcsak maga a szex hiányzik, hanem maga az érzés, ahogyan átölel valaki, éjszaka hozzám bújva érzem a melegét, stb...

Tudom, hogy így leírva mindez őrültségnek hangzik, de már nagyon hiányzik egy kedvemre való barátnő és per pillanat úgy érzem, még egy ilyen kapcsolat is jobb lenne, mint a semmi.

Lehetséges mindezt a fentebb leírtaknak megfelelően megvalósítani?



2012. nov. 2. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a kérdésedet, csak a feléig. Ennek alapján nagyon sajnálatra való ember vagy. Pláne, ha végig is olvastam volna. Ahhoz nagyon sok pénz kell! És egy ügyes lány leszedné rólad semmi perc alatt.

Aki ennyire nem bízik magában, az miként kereshet sok pénzt?

Miként érvényesül az életben?

2012. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

marha ötlet bocs.

a sok léből felbérelsz egy pua mester,aki intenzív személyi kurzust ad neked,ha kell hónapokig.

elmentek terepre,mindenhova és elmond megtanít neked mindent a témáról.


a másik variáció.

heti 2x megdugsz 2 új lakásost.

3-4 hónap múlva,túl 20-30 csajon,semmiféle gátlás nem marad benned,és tudsz majd csajozni ahol akarsz.

2012. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A munka és a párkapcsolat két külön dolog. Jó nyelvérzékem van és tanultam szakmát is, amit kint jól megfizetnek. Ilyen egyszerű. A kérdést pedig légy szíves olvasd végig!
2012. nov. 2. 23:21
 4/9 A kérdező kommentje:

72 %, biztos vagy te ebben, hogy ez működne, Én tavaly elmentem egy PUA-tanfolyamra, nem lettem tőle okosabb, se sikeresebb.Gondolod, hogy egy személyre szabott tréning talán segítene rajtam?

A k...-k pedig csak annyit tesznek, hogy szimplán lefekszenek az emberrel, de csajozni nem lehet megtanulni általuk. Nekem arra is szükségem lenne, hogy éjjel együtt aludjak valakivel. Nagyon nagy szeretethiányom van.

2012. nov. 2. 23:25
 5/9 A kérdező kommentje:
működne után ?
2012. nov. 2. 23:25
 6/9 anonim válasza:
Hát öcsi, ez eléggé szánalmas.. nem gondolod? Ha ennyire nem tudsz nőzni, akkor fizess egy k*vának és azzal dughatsz örömödre.
2012. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem érdekel, hogy mennyire szánalmas. A k... meg kevés, én azt szeretném, ha eljönne velem ide-oda, beülnénk valahová, kirándulnánk, stb...

A szex csak az egyik része lenne a dolognak.

2012. nov. 3. 00:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy senki nem írt már ide. Azért írtam ki ezt a kérdést, mert egy ilyen helyzetben az embernek már egyszerűen nincs mit veszítenie.
2012. nov. 3. 10:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Micsoda korrupció van!

Ez olyan mintha egy k@rvát fogadál fel egy hosszabb időre.

Szánalmas vagy...

2013. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!