Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 év korkülönbség nekünk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év korkülönbség nekünk nem gáz, csak a szülőnek kéne beadagolni, de hogy?

Figyelt kérdés

nem vagyok nagykorú és nagyon cinkes ez az egész! titokban nem lehet;falu , kiderülne. én vagyok a kisebb tag,lány...szeretjük egymást...mi legyen? valahogyan toleráltatni kell a szüleimmel.

13\l


2012. nov. 3. 11:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen te már csak tudod m a nagy szerelem... Most elhiteti veled, hogy megbízhatsz benne,szeret, megkapsz tőle mindent,aztánő is megkapja tőled amire vágyik és hupsz eltűnik úgy, hogy lehet, soha nem látod viszont. Az apád lehetne, szerintem fordulj orvoshoz...
2012. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

K

A

M

U

2012. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a baj ezekkel a tinikkel..sose fogadják meg a tapasztaltak tanácsát,mert ők mindent jobban tudnak.Nekem volt annyi eszem,hogy hallgattam az idősebbekre.Azóta is totál boldog vagyok,ellentétben a "lázadó" ismerőseimmel akik csalódásról-csalódásra tántorognak.
2012. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
mert nagyon logikus hogy ti jobban ismeritek. nagyon régóta ismerem,megbízható,rendes , 20 évesen játszanak az emberek érzelmi játékokat.
2012. nov. 3. 11:58
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva, szerintem ezt nem tudod beadagolni nekik. Az anya helyében távolságtartási végzést kérnék ellene az apa helyében szimplán agyonverném. Ilyet egy egészséges 29 éves pasi nem csinál! Te pedig gyeremekkorú vagy jogilag cselekvőképtelen, ha meg lefekszel vele (isten ments!) azzal ő bűncselekményt követ el akár a te beleegyezéseddel történt akár nem. Tudom szerelem meg rószaszín köd de majd ha egyszer te leszel 29 kíváncsi vagyok akkor mit fogsz gondolni egy ilyen kapcsolatról. Most meg beszéljj a szüleiddel mondd el nekik, és hallgass rájuk. Nem véletlenül mondja mindenki hogy ez nem normális, szellemileg megszee nem vagy partnere egy ennyi idős srácnak nála meg valami nagy difi van ha egy 13 évesre mászik.
2012. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

én is 13 éves lány vagyok,és még 16 éves fiúval se nagyon járnék!mert nagyon sok az a 16 év!figyelj te még a smárolás,ölelkezés,puszilkozást szeretnéd,de néhány 29 éves már rég 3 gyermekes családapa.figyelj ha komolyabbá fordulna a kapcsolatotok nem usznád meg szűzen...tudod ő nem olyan mint egy 13-14 éves fiú:/ remélem elolvasdtad!mert sokat segitene. haggyad ezt a pasit/férfit és keress egy korban hozzád illő fiút.hidd el nem lenne jó dolog 13 évesen a korházba feküdni,és a szüleidnek is gondoldd el milyen lenne.remélem rámhallgatsz!:)

2012. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen ő már FÉRFI.13 évesen te még KISLÁNY vagy.(tudjuk érettebb vagy a korodnál stb.) Neki remélem munkája van,egzisztenciája,te meg a kis házidat írogatod délután.Neki és neked egy kapcsolatban teljesen másra van szükségetek.Bár 13 évesen még nem is fekhet le veled törvényesen,remélem annyi esze még van.Na mindegy mi elmondtuk a tanácsokat.A te felelősséged ezek után.De ha beüt a mennykő ne itt sírj majd:)
2012. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ő egy pedofil, te meg kislány vagy. Bárhogy adagolod be otthon, ha normális apád van, első dolga lesz, hogy megsimogatja a kis hülye naív buksid, felöltözik, és addig veri azt a pedofil f@szt, amíg mentőt nem kell hívni hozzá. Annyira kell figyelnie nyolc napon belül gyógyuljon. És a kis pedofil pasid, még feljelentést sem tehet, mert akkor a szüleid meg feljelentik pedofíliáért. Én ezt tenném, ha én lennék az apád. Pedig hidd el, én ritka nyugodt vérmérsékletű ember vagyok.
2012. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre nincs olyan válasz ami neked megfelelne, mivel ezt nem lehet sehogy sem beadagolni a szüleidnek úgy, hogy elfogadják, mert ezt épelméjű ember nem fogadja el. Te még gyerek vagy, 13 éves kislány, a "párod" vagy minek nevezzem pedig egy felnőtt 29 éves "férfi"(?). Férfinak nem tudnám nevezni,ha 13 éves kis csajokkal kezd, nem mintha nekem jobban menne a csajozás, vagy párkapcsolat kialakítás,de pedofil nem leszek, inkább akkor egyedül maradok. A másik dolog meg csak azért kedveskedik neked,hogy megkaphasson, más is ezt csinálná. Jobb lenne ha hallgatnál ránk, és nem folytatnád ezt a "kapcsolatot", hidd el csak jót akarunk.
2012. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen te már csak tudod,hogy zajlik az élet. Még a babaházadtól nem rég szabadultál ki és itt játszod, hogy mekkora nagylány vagy. Menj keresd meg Ken babát, szegény féltékeny, hogy inkább a 29 éves "pasiddal" játszol. Milyen szívtelen gyerek vagy.
2012. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!