Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 év korkülönbség nekünk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év korkülönbség nekünk nem gáz, csak a szülőnek kéne beadagolni, de hogy?

Figyelt kérdés

nem vagyok nagykorú és nagyon cinkes ez az egész! titokban nem lehet;falu , kiderülne. én vagyok a kisebb tag,lány...szeretjük egymást...mi legyen? valahogyan toleráltatni kell a szüleimmel.

13\l


2012. nov. 3. 11:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen oktatod ki itt az embereket, te kis sötét naiv taknyos?! Remélem, hamar kederül. A csávót keresztre feszítik miattad a falu főterén, apád kiheréli, anyád lefejezi, utána téged meg elküldenek valami kolostorba életed végégig, kis hülye!


A kérdés meg nem kamu. Szerintem ugyanő kérdezte már pár napja ugyanezt hogy a 29-13 évesek vagyunk....

2012. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg így:

"Kedves anyu és apu! Úgy döntöttem, egy pedofil bűnöző tiniri.banca leszek. Ne is próbáljatok visszatartani, mások is próbálták, de én tényleg ezt akarom.

13 évesen egy 29 éves, érett férfi kékeres, hatalmas fa.szára vágyok, és nem érdekel, ha az életem hátra lévő részében ku.rvának tart az egész falu, szégyent hozok rátok is, és mindenki rajtam fog röhögni a következő tíz évben."


Komoly kapcsolatról akkor beszélj, ha MÁR bemutattad a szüleidnek, a pasid bemutatott a szüleidnek, és pl. elvitt magával egy céges bulira, tehát nem szégyell téged a kollégái előtt.

Gondolom, ehelyett a nagy "szerelem" kimerül abban, hogy titokban találkoztok, esetleg kocsival elvisz valami csendes helyre, ott szexeltek, és legalább a faluba visszavisz.


Ahogy írod: nem fog titokban nem marad.

Ezzel az erővel a homlokodra tetováltathatod, hogy "Ku.rva". Sőt, csupa nagybetűvel.

A korban hozzád illő fiúk csak akkor közelednek majd hozzád, ha fix dugásra-szopásra vágynak, ingyen. Aki komoly kapcsolatra vágyik, az nem fog a tíz kilométeres közeledbe se menni.


Legalább pár hét múlva lesz téma: mindenki azon csámcsog, hogy azért kell neked idős pasi, mert már úgy szét vagy rakva, hogy egy 16 éves 16centis csak harangozna a se.ggedben is.

Falun így terjed a pletyka...


Gondolom, nincs ép eszű orvos, aki felírna neked fogamzásgátlót (megjött már egyáltalán az első vérzésed???), ő meg nem húz kotont, majd "vigyáztok".

De semmi probléma, bizonyos falusi kultúrákban kifejezetten elvárt, hogy 14 évesen ne középiskolába járj, hanem terhesgondozásra.

Utána is meg a pulyák után is fel lehet venni a családi pótlékot, 18 éves kora előtt van már (legalább) három gyerek, és lehetsz főállású anya. Tiszta biznisz.

2012. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Utólagos kieg. nagykorú még jódarabig nem leszel kiasanyám. 14 alatt gyermekkorú vagy (cselekvőképtelen jogilag most ne menjuünk bele hogy azon belül melyik , nem hiszem hogy megértenéd) 14-18 fiatalkorú (korlátozottan cselekvőképes) ezt a kettőt eggyüt nevezzük kiskorúnak. Szóval ne reménykedjj ha a 14-et be is töltöd utána is meg lehet rángatni a bíróságon és amennyi észt belőled kinézek bármelyik elmeorvosi szakérő vagy gyermekpszichológus rávágja, hogy befolyásolt, megtévesztett stb. Nekem az a fura hogy nem csendül meg a vészharang a kis fejedbe hogy itt valami nem stimmel.
2012. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

milyen jó hogy te tudod 13 évesen hogy milyen az élet,

az írtad hogy régóta ismered..... mégis mióta?

gondolkozz már! amikor te pólyás voltál akkor ő már egy 16 éves fiú aki már akkor szaladgált a lányok után, szerinted tőled mi f*szt akar???????

2012. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék az ő véleményére erről. Valami azt súgja nem várja a bemutatás napját...
2012. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

gratulálok:DD

előitélkezésből ötös.

duplacsillagos.

2012. nov. 11. 11:34
 27/29 anonim ***** válasza:
A "pasid" pedig pedofil, erről ennyit.
2012. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
A pedofil azt jelenti hogy gerjed a még nem kifejlett testrészekre...aztakort már rég kinőttem
2012. nov. 12. 20:53
 29/29 anonim ***** válasza:
Még a végén te is elhiszed, hogy 13 évesen nő vagy.
2012. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!