Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő közül választani?

Figyelt kérdés
az egyik a párom, már 2 éve...a másik a legjobb(fiú) barátom..már 5 éve...mindkettőt imádom..és ők is engem..:( választásra kényszerítenek..képtelen vagyok dönteni.
2012. nov. 3. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

őszinte leszek ne haragudj meg.

a a párod vagy az igazi barátod tényleg ennyire szeretnének akkor nem állítanának választás elé. :)


amúgy a legjobb megoldás ilyen helyzetekben a kompromisszum kötés. :) úgy,hogy mindenkinek jó legyen. :)


ez csak szvsz

2012. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 a a =ha a
2012. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért állítottak választás elé? én nem választanék
2012. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából a párom kéri hogy soha többet ne találkozzak a legjobb barátommal :/ és ne is beszéljünk..de ez lehetetlen..képtelen vagyok rá..:/ szerintem ez szánalmas kérés tőle..gyerekes...a legjobb barátom pedig...ez már több köztünk mint barátság, szeretné ha vele lennék. Én pedig kétségbe vagyok esve!
2012. nov. 3. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor a barátod :) ha már a pasid ilyet kér akkor annak ágyő
2012. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor ez bonyolultabb,mint egy sima választás.

csak az érzéseidre tudsz hagyatkozni,de akkor a pasid jogosan kéri,hogy mellőzd a találkozást vele. :)


#1-es voltam

2012. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egyébként jogosan kéri, énis ezt tenném a helyébe...de akkoris fáj hogy ilyet kér :/ mert Ő tényleg nagyon jó barátom volt! MINDENT megbeszéltünk ..csak ez odáig fajult, hogy ő már többet érez irántam ...én meg ..fogalmam sincs teljesen összezavartak :(
2012. nov. 3. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem aludj egyet rá,gondold végig és utána dönts magadban. :)
2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!