Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsika05 kérdése:

Miért van az hogy egy pasit jobban zavarja a saját kora? Miért vannak kiakadva ha van egy kis korkülönbség a barátnőjével szemben (5-10év)?

Figyelt kérdés
Miért olyan nehéz megérteni ezt a sok parát? Miért gondolják úgy hogy a korkülönbség miatt nem alakulhat kapcsolatuk fiatalabb nőkkel?
2012. nov. 3. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
például azért mert te még nem vagy nagykorú
2012. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem ilyennel sosem volt problémám, egyik férfi sem aggódott. Pedig nekem szinte kivétel nélkül minden párom ennyivel idősebb volt nálam.
2012. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok szóval nagykorú. Nem hiszem hogy ez lenne a probléma.
2012. nov. 3. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem aztán nem zavar...

F

2012. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha lehetne a kérdésre válaszoljatok már! köszi
2012. nov. 3. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
mert te egy tíz évvel idősebb, normálisan gondolkodó pasi szemében nem vagy még nő, és annak örülj, h ilyen pasival találkoztál
2012. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra válaszoltam (#4). Engem nem zavar a korkülönbség.
2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokak szerint nem működik,nagy korkülönbségek miatt a fiú perverz meg pedofil. engem nem zavar, a kor különbség 5 év se.
2012. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pasi 5-10 evvel fiatalabb vagy idosebb?


Bocs, ezt nem hagyhattam ki :)

2012. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!