Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, az probléma nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az probléma nektek, ha a barátnőtök többet bulizik, mint ti? Vagy elmegy bulizni nélkületek is? 21/L

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sráccal, aki nem szeret bulizni, pontosabban az ilyen táncolós helyeket nem szereti. Viszont én mostanában minden héten elmentem egyszer bulizni, mert hívtak a barátaim, én pedig nem akartam nemet mondani. (amúgy nem vagyok egy nagy partyarc, normálisan elég ritkán járok ilyen helyre) A legutóbbi bulira elhívtam a srácot is, de nem akart jönni. Mostanában kicsit durcás és az az érzésem, hogy az zavarja, hogy én bulizgatok és fél, hogy másokkal flörtölök. Nekem tényleg tetszik ez a srác és nem akarok másokkal flörtölgetni. Szerintetek zavaró lehet számára, hogy elmegyek bulizni, vagy csak beképzelem?

2012. nov. 3. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

hát lehet,hogy picit zavarja,picit féltékeny,de ez méh jó értelemben szerintem,próbáljatok olyan helyre menni ahol ö is jólérzi magát. :)


amúgy nem probléma,ha nem kacsintgatsz félre :)

2012. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ameddig hűséges (ami igen nagy kihívás a bulizósoknak), addig baromira nem érdekel, én nem vagyok az a bulizós.
2012. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hanariko ***** válasza:
ha nagyon-nagyon különböztök az nem jó, mert akkor (főleg ha van egy kis önbizalomhiánya) akaratlanul is gondol olyanokra hogy förtölsz stb. De ha mondjuk le tudsz mondani egy-két buliról, és helyette vele vagy, akkor szerintem ez nem lehet akadály. (pláne hogy írtad te sem vagy nagy partyarc)
2012. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük barátnőmmel, h csak együtt járunk el, de az is igaz, h voltunk már eleget.
2012. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát azt mi honnan tudjuk de tényleg :D

Minden kapcsolatban van olyan időszak amikor a bizalom próbatételre kerül és ha a próbát kiállja azáltal magasabb szintre juttok és már nem lesz probléma az ilyesmi.

2012. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem kifejezetten zavarna sőt azt nézném mikor tudnám megcsalni a bulizós nőkbe egész egyszerűen nem tudok megbízni. 20/f
2012. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen barátnőm van ,de megbízom bene mert szeretem és ő is szeret engem.
2012. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!