Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban. Számít az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban. Számít az hogy egy közösségi oldalon mi van kiírva?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, fent vagyunk egy közösségi oldalon (nem facebook), ahol ki lehet rakni hogy "kapcsolatban" vagy "nincs kapcsolatban". De ezeket nem muszáj kirakni, üresen is lehet hagyni. A páromnál az van kirakva hogy "nincs kapcsolatban".... nem értem miért. De zavar, hogy mások azt hiszik nincs is senkije. Ti erről mit gondoltok? Téged zavarna ilyesmi?

Egyébként rendes srác, csendes, nem csajozós, szóval ettől nem félek, de nekem fura, hogy azt rakta ki hogy nincs kapcsolatban.


2012. nov. 4. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Akkor ne tegyen ki semmit...
2012. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet elfelejtette a jelszavát, vagy szimplán nem használja :P amúgy a nőknél többet jelent, mert van sok fiú aki akkor írogat hogy "jajj de csini vagy, stb" :P és lehetséges pincsik lesznek
2012. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rövid kapcsolatban semmit nem számít.

Komoly kapcsolatban viszont nagyon is számít. A tiétek 2 évvel már elég komoly. Ha nincs kiírva semmi, akkor az nem gáz annyira, de ha egyenesen az van kiírva h "egyedülálló" na az viszont rohadtul gáz!

Engem nagyon zavarna ez, főleg egy komoly kapcsolatban. Ha nem tartozik másra, akkor ne tegyen ki semmit, rejtse el, de ne az legyen már hogy "egyedülálló".


Először arra gondolnék, hogy pasizni/csajozni akar és azért azt írja ki...

De ha a te párod nem ilyen, akkor lehet h csak feledékeny, vagy hülye a facebookhoz és nem tudja kezelni...vagy nem érdekli h mi van kint...de ha téged zavar, akkor nyugodtan állj elé és kérd meg, hogy vagy javítsa át "kapcsolatban"-ra, vagy rejtse el. Teljes joggal kérheted, ő a párod, te az övé, ő a tiéd, ezt a külvilág felé is mutatni kell, normál esetben...szerintem...

2012. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig van pár k*rva szóval igen engem zavarna...minek tagadja le? Már ha használja akkor minek...mert ha 2 éve nem használja akkor úgyis mindegy
2012. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, nálam kinn van hogy kapcsolatban (az nincs hogy kivel, igen fb) nála semmi, de engem nem igazán zavar ha kérném biztos kirakná de simerem és megbízom benne
2012. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!