Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod fontosnak vagy lényegtelennek, h. közösségi oldalakon feltünteted vagy nem a magánéleted jellegét? Kapcsolatban/házas/elvált/bonyolult/egyedülálló

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtele. Mondjuk én egyik ilyen oldalon sem vagyok regisztrálva.
2011. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*lényegtelen
2011. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Amikor kiírtam, h. "kapcsolatban", akkor is rám írt a párom, h. van-e barátom.

Amikor szakítottam és töröltem, hogy kapcsolatban vele....., akkor meg "csámcsogtak" a témán az ismerőseim. Én úgy gondolom, magánélet magánélet, ezért semmit nem tüntetek fel az adatlapomon.

2011. dec. 1. 13:32
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem még pc-m sincs.

netcafe-ből vok.nem kellenek nekem az ilyenek hülyeség

2011. dec. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is baromság... néz néhány statisztikát, hány ember szakított facebookon, aszem a felhasználók 25%, persze valaki többször is. Na ha nézed, hogy kb olyan 700 millió facebook felhasználó van akkor az: 175 millió szakítás, amely publikus volt a világ számra...


Egyszerűen szánalmas .......

2011. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan feltüntettem de vannak idegesítő dolgok.

PL:

1.Bonyolult kapcsolat az mi a f....

2.két személy akik együtt vannak pár hete v hónapja kiteszik h eljegyezve v házas mikor tökre baromság. Szánalmas

3Kiteszik tizenéves kölkök h özvegy.

2011. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lényegtelen.
2011. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Először úgy gondoltam, hogy amint lesz pasim, kirakom, hogy kapcsolatban, ééés az milyen jó lesz. Aztán összejöttem a barátommal, ő se raktak ki, ezért én se, és pár nap alatt rájöttem, hogy mekkora hülyeség is. Akik számítanak, tudják, hogy együtt vagyunk, és tudom, hogy szeret, anélkülis, hogy ezt facebook-on "hirdetné". Ráadásul, ha véletlenül szétmennénk, így legalább nem fog mindenki ezen csámcsogni.
2011. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
annyira fontos, hogy töröltem a közösségi profiljaimat. majd Google+ profilt készítettem, amit eleve szinte senki se használ és a családi állapotomat meg kapásból elrejtettem, mert kb. senkinek semmi köze hozzá. elég, ha az tud róla, akinek kell.
2011. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van fészem, de felnőttként már másképp gondolkodok a közösségi oldalakról. Önéletrajz elolvasása után felkeresik a pályázó közösségi oldalait, hogy hol van fenn, milyen képeket posztol. Például sok esélye van a munkát megkapni annak, aki utálom a főnököm posztot ír, vagy részeg, bulis képek vannak fenn. Szóval nagyon meg kell gondolni, mit rak ki az ember, mert amennyiben nem állítja át az adatvédelmet, még a szibériai ismeretlen farkasvadász is láthatja a profilképét és pár adatot, köztük úgy tudom a kapcsolati állapotát is. Minek kell ilyet kiírni? Senkinek semmi köze az ismerősök közt. A közeli emberek úgyis tudják, a többire pedig nem tartozik.

Mindenki a saját profiljáért felelős.

27F

2011. dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!