Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket valasszam? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket valasszam? Nem tudok donteni, hiaba segitenek a barataim

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel mar szakitottunk,o szakitott velem,de mondta a haverja,h. meg szeret es az en meglatasom szerint is.de mar van egy baratom de meg csak 1 hete jarunk.melyiket valaszam?mar kezdtem megszokni a volt baratom nelkul,erre o megjelenik.viszont meszebb lakik,kevesebbet torodik velem,es stb. az uj sokszor fent van neten,ir sms-t,szeret,hoszutavra tervezi idosebb is a volt baratomtol es kozelebb lakik!melyiket valaszam?? :( leci ne irjatok olynanokat,h.hulye vagyok meg ilyenek,mert nekem ez nagyon rosz ,tenyleg koszonom
2008. máj. 22. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű: azt, aki új. :)

Hisz Te magad írod le az észérveket: közelebb lakik, hosszú távra tervez, neten beszélgettek, smst ír... jójó, tudom, hogy minden kapcsolat így kezdődik... :)

De a régi barátod valamilyen oknál fogva szakított veled, nem akart tovább veled lenni, most már "hiába" bánkódik.

Én a helyedben biztosan az új mellett maradnék.

2008. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az újat. Valami oka volt, hogy a régivel szakítottatok. Nem lehetett olyan régen, legalábbis az írásodból ez tűnik ki. Tehát ez nem valószínű, hogy változott volna. És pont most, hogy már van új barátod... nagyon betenne az újrakezdés. Felrúgná az új kapcsolatot, viszont valószínű, rövid úton újra szakítás lenne belőle, és akkor megint heverheted ki (tapasztalat, mondjuk új kapcsolat nélkül). Arról nem is beszélve, hogy az új - az alapján, amit elmondtál - sokkal jobb minden szempontból.

-G-

2008. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon szepen,akkor mar azt hiszem tudom melyiket valasztom :) megegyszer koszi,puszi
2008. máj. 22. 21:51
 4/6 anonim válasza:

Hát most én is pont ebbe vagyok mint te!

Szakitottam a barátommal egy másik fiú miatt, mert a volt barátommal csak 7végente taliztunk és nem igazán törödött velem!

Akivel most járok-aki miatt ott hagytam- ő pedig fülig szerelmes belém csak éppen én nem belé!

És most a volt barátom kibékülne!

De ha szereted még és úgy érzed hogy megér annyit a dolog h mégegyszer megprobáld vele, békülj ki vele!!

De ha kételyeid vannak akkor sztem inkább ne!!

2008. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de jó, hogy vadidegenektől kérsz olyanban tanácsot, amiben még olyanok sem tudnak segíteni, akik konkrétan ismerik a helyzetet :)
2008. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsi,de mindenki vadidegenektol ker tanacsot...mondtam hogy nem kell ilyent irkalnod,mehetsz a tudod hova...
2008. máj. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!