Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen elmennétek külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen elmennétek külföldre egy jobb megélhetőségért és ott hagynátok családot, barátokat, párotokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én gondoltam,hogy kimegyek igen.Itt hagynék mindent.Ez persze nem azt jelenti,hogy nem jönnék haza néha,és nem beszélnék velük
2012. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 taylortimothymatthew ***** válasza:
Én se mennék ki és hagynám itt a párom... ha családról van szó akkor azt meg lehet érteni, hisz haza jössz néha, de ez egy kapcsolatban nem így megy. Tehát én nem hagynám itt a barátnőmet ha lenne. Viszont ha New York-ban kapnék állást akkor gondolkodás nélkül :( :$ nem tudom, túl régi álom és túl sokat tettem annak érdekében, hogy ott éljek végleg. Szóval inkább ott házasodnék meg. Más esetben nem tenném azt, hogy itt hagyom a barátnőm, szóval az én válaszom nem is tudom hogy értelmezd. igen is meg nem is :/
2012. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 taylortimothymatthew ***** válasza:
19/F 5. voltam.
2012. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
miért ne? kockázat nélkül nincs siker! tudom, hogy nem ide tartozik, de átkötnék egy számomra érdekes témával. sokan szarozzák az itt élő ázsiaiakat, arabokat akiknek bejött az élet és nagy autókkal járnak. ők bevállalták, hogy messze mennek otthonról. a válaszokat hallva arra gondolok, hogy mi magyarok sokszor csak azt várjuk, hogy az ölünkbe hulljon a siker.
2012. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Két kis lépésből nem jutsz át a szakadékon, ha egy nagy ugrásra van szükség...

Igen itt hagynék csapot-papot... Sőt. Nyárra már tervben is van Usa... :)

2012. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
simán
2012. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem mennék ki.
2012. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!