Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb nem elmondani kezdődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb nem elmondani kezdődő kapcs-ban hogy mi mindenen mentél miatta-srác- keresztül?

Figyelt kérdés
mert beképzeli, vagy hasonlók?
2012. nov. 1. 18:37
 1/9 Nagy Tamás Cet ***** válasza:
???
2012. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szóval ha egy srácért(miatt) keresztülmentél dolgokon elmondanád? vagy ez felér egy szerelmi vallomással?
2012. nov. 1. 18:57
 3/9 A kérdező kommentje:
örülnék pár válasznak mert pont most van aktualitása!
2012. nov. 1. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
én biztosan nem, a kapcsolat eleje legyen legalább igazán happy, minden nyomasszam feleslegesen?
2012. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát én nem vagyok happy, de köszi a választ. én úgy érzem, mintha lerázna
2012. nov. 1. 19:23
 6/9 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Tedd fel a kérdést magadnak. Ha elmondod az elején mivel lesz jobb? Azt fogja mondani hogy igen le akartalak rázni de most már hogy tudom miken mentél keresztül miattam így már nem akarlak lerázni?

Inkább azt beszéld meg vele hogy mit szeretnétek egymástól, mint hogy esetleg kínos helyzetbe hozd magad.

2012. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ő mindig azt mondja, ami szinte már ahhoz hasonlít ahhoz, amit hallani akarok...feleslegesnek tartom ezért megbeszélni.


és ha elmondom az elején, arra csak azért gondoltam, mert senki más nincs akinek érdemileg elmondhatnám. senkit nem érint, csak őt.

2012. nov. 1. 19:47
 8/9 Nagy Tamás Cet ***** válasza:
Én azt mondanám hogy ne mond el(mert sok mindentől meg kíméled magad), de te tudod egész pontosan hogy milyen a ti kapcsolatotok.Ezáltal ez csak egy kívül álló véleménye.
2012. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, figyelek is rá.
2012. nov. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!