Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, mitcsináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mitcsináljak? A többi lent

Figyelt kérdés
egy nyár alatt történt minden, nemtudom hogy és miért nem beszélünk..egyszerűen megutált..leku****ott, és még csúnyább szavakkal illetett..a nyári táborba történhetett valami, de nemtudom mi, és szeptemberben hozzám sem szólt, mostanában beszélünk egy két szót..és szoktam vele szemezgetni! meg szünetekben amikor kimegyünk szünetbe a megszokott padhoz megyünk és énis és ő is ottvagyunk még pár baráttal! tavaly (ill még 2012-ben) májusban még tök jóba voltunk, és tényleg mindent elmodbtunk egymásnak..ezt a fiú lány barátságot irigyelni lehetett.! egyébként rengeteg tanár és az osztálytáraink is azon vannak hogy segítsenek nekünk, hogy kibéküljönk:) félek odamenni hozzá, mert félek hogy az igazság fájna és ha megint le kur****a akkor egy világ omlana össze bennem..segítsetek mitcsináljak!!!!!
2012. nov. 4. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a módszert ezentúl én is használni fogom! Lek..vázom a csajt, az meg még jobban vonzódik hozzám! Biztos működni fog:)
2012. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!! Ha le k*rváz, akkor le k*rváz, ne ez érdekeljen, hanem az, hogy miért mondja rád ezt.. Szóval ha le k*rváz, az még jó is, mert rákérdezhetsz hogy miért mondja neked ezt.
2012. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Énis gondoltam rá hogy megkérdezem..de egyszerűen..nemmegy!!

1. Lehet jó módszer:)) én sokkal jobban vonzódok hozzá mint ezelőtt:DD most ébredtem rá, hogy én szeretem őt..eddig legjobb barát..de amióta nembeszéltünk azóta jöttem rá hogy többet érzek mitn barátság!

2012. nov. 4. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem ez volt a gondja hogy eddig csak barátnak gondoltad.
2012. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ő is szeret, és azért k****zott le mert félt elmondani, és hogy nebeszéljünk?
2012. nov. 4. 17:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már nemtudom..azt viszont igen..hogy őrülten szeretem!
2012. nov. 4. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Na?! :D Mi lett azóta? (:
2013. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!