Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT TEGYEK? Van egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Livilevi kérdése:

MIT TEGYEK? Van egy lány, aki tetszik nekem, de ő a barátomba van belezúgva, és a barátom is belé. Ő azt mondta, hogy jó, hogy 2 fiú szerelmes belé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
11/F
2012. nov. 4. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, azért két dolgot tanácsolnék neked. Ha egy lány másba szerelmes jobb ha hanyagolod, mert csak csalódás fog érni. Az igazi barátság fontosabb, tartósabb mint egy kaland valami csajszival, szóval ha a barátod kölcsönösen szerelmes egy lánnyal akkor félre kell állni.
2012. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit?! Felejtsd el!

1. Komolyan egy olyan csaj kell, aki azt élvezi, ha ketten tepernek érte? Véletlenül sem jut eszébe dönteni kettőtök között. Pff...

2. Irántad nem érez semmit, egyszerűen élvezi, hogy küzdötök a kegyeiért. Nem te fogsz nyerni.

3. A barátodnak is ő tetszik, és az érzés kölcsönös. Ez van. Fogadd el most, és később kevesebb fejfájást fog okozni a dolog. Addig keress mást, amíg nem zúgsz bele te is a csajba.


Nézz körbe, és biztosan lesz még pár lány, aki tetszik neked. Kutyaharapást szőrével. :)

2012. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát tetszhet neki. Még úgyis fiatal, mit számít valószínűleg úgyse örök szerelem lenne belőle. SŐT menj és küzdj érte kérdező! Jó tapasztalat lesz. Meg okosabb is leszel.


Na rajta kérdező. azt kell tenned, hogy megmutatod hogy te jobb vagy. Udvarolj neki, csináljatok programokat. Aztán sok sikert

2012. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz a jó válaszokat :)
2012. nov. 5. 07:01
 5/7 Makacs Kun ***** válasza:

Neki jó, ha két fiú szerelmes belé, de csak neki.

A barátság többet ér egy ilyen némbernél.

Megmondom, nagy valószínűséggel mi lesz, ha úgy táncoltok, ahogyan ő fütyül.

Összevesztek a barátoddal, a lány pedig - miután jól kiélvezte ezt, és fűnek fának eldicsekedett azzal, hogy ő "olyan jó nő", hogy jó barátok is összevesznek rajta - lelép, és már egy újabb áldozatával fog járni.


Állj félre, és amikor szakít a barátoddal - mert hamar szakítani fog vele - segíts a barátodnak!

2012. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mit tegyél? Szerintem ez egyértelmű! Tetszik nem? Hát akkor mire vársz még? Figyelj, egy lány azt szereti, ha egy fiú őszinte vele, de kissé sejtelmes (én már csak tudom, mert én magam is lány vagyok). A barát azért barát hogy támogasson, de most nektek kell eldönteni, hogy ki lesz az a "támogató barát".
2013. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem folyamatosan bókolj és udvarolj a csajnak. Arról a lányról aki nekem tetszik már sikerült két csávót leszednem azért, mert nem adtam fel. Kitartás Barátom, türelem rózsát terem :D
2013. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!