Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg rá?

Figyelt kérdés
Minden nap lelép ugyan abban az időpontban, bármit is beszélünk. És ma is. Pedig épp azt beszéltük hogy milyen fontosak vagyunk egymásnak. Hogy lehet egy ilyen téma közben elbúcsúzni? :( Szerintetek is jogosan bántódtam meg? :(
2012. nov. 4. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen jogosan!
2012. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és hova megy ilyenkor? haza? megy a busza?
2012. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg akkor kezdődik a Dallas a TV-ben.
2012. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy fürdeni :(
2012. nov. 4. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
De jooo,és mennyi idõre?:)
2012. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fürdeni és vacsizni?:)
2012. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem jön utána vissza. Aznap már nem is beszélünk.
2012. nov. 4. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt ismerted meg?
2012. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem. De az se számítana. Nem értem h miért csinálja.
2012. nov. 4. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hisz ezt mi tudhatjuk a legkevésbé, ugyanakkor ha itt erőt gyűjtöttél abból, hogy elegen adtak neked igazat, az után ülj le vele s beszéljétek meg, mert ennek a kérdésnek igazából csak annyi értelme volt, hogy legyenek virtuális igazat adóid, s biztos lehess abban, hogy egy esetleges vita során is csak neked lehet igazad. Szóval mondd el neki, hogy ez így számodra nagyon nincs jól, kérdezz rá, hogy mi a valódi oka annak, hogy utána már nem akar beszélni veled, mert hogy egy zuhany az max. 15 perc.

Eleve ha pl. diákok vagytok, elkezdtek beszélni du. 2-3 óra körül, s a srác lelép 8kor, mert zuhany, vacsora, s utána már szeretne elnyúlni a TV vagy a net előtt, azzal pl. nincs semmi baj, de nem is tépem tovább a számat, mert nincs értelme. Kérdezz rá!!!!

2012. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!