Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen kiakadnátok? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen kiakadnátok? Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsiban(kb.250km) élünk lassan 3 éve. Eddig általában ő jött én csak nyaranta mentem. Igy taliztunk kb havonta 1szer 2szer egy hosszúhétvégére. Nyaranta kb 3hetet voltam nála. Én még tanulok ő már dolgozik. Mostanában viszont állandóan azt mondja menjek én hozzá. Jó okés a múlthéten is ő jött. De én ezen kiakadtam hogy mit várja el hogy én menjek eddig nem mondta ennyiszer. Erre megkérdeztem hogy akkor ő már nem is fog jönni elvárja hogy én menjek ezentúl erre azt mondta hogy dehogyis ő is jön de én is menjek többször. Ezen megsértődtem hogy már nem vagyok neki olyan fontos. Elvégre megérthetné hogy én még tanuló vagyok nincs saját keresetem az utiköltségre.
2012. febr. 26. 00:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Most ne haragudj meg, de szerintem nem volt jogos a sértődésed. Az csak egy dolog, hogy nincs saját kereseted az útiköltségre, de valószínűnek tartom, hogy a szüleid 1-2 havonta adnának rá pénzt, hogy elmehess a barátodhoz.


Ha most az jön, hogy de a szüleim nem adnak, akkor a barátod megvehetné neked a jegyet. Ha tanuló vagy, vehetsz diákot, olcsóbb mint az egész. A te retúr jegyedből meglenne az Ő oda útja.

Lehet, hogy neked így kényelmesebb, hogy ő jön egyfolytában, de ha ő azt szeretné, hogy te is menj akkor menj is.


Viszont nem nagyon értem a logikádat. Miért ne lennél neki olyan fontos? Mert azt szeretné, hogy többet járj hozzá? Épp ellenkezőleg... Szeret, és együtt szeretne lenni veled. Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?

2012. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Mond meg h fizesse az utat néha mert e z igy tényleg nem jó! de alapjába véve attol még h fiu pont ö dolgozik még annyira sincs kedve utazgatni .... szovl a pénztöl eltekintve nincs igazad L.
2012. febr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én 24 ő 28
2012. febr. 26. 01:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A kiakadásod nagyon nem volt jogos. Nyilván neked így könnyebb, de gondolj csak bele, hogy azért neki is elég megeröltető lehet az, hogy csak ő utazik. Én a ti helyetekben felosztanám, hogy egyszer te mész le hozzá, egyszer ő megy hozzád. Igazából szerintem így lenne korrekt...
2012. febr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem kéne megsértődni. Végül is jogos hogy ne mindig csak ő rohangáljon hozzád. Nem azt kérte hogy minden nap menj le hozzá egy-egy hétvége neked is beleférhetne. Az útiköltség meg.... végül is tanuló vagy feleannyiba se kerül neked mint neki. Egy hisztis pics@ vagy.
2012. febr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 mantis religiosa ***** válasza:
Kezdesz igazi értelmiségi lenni és lenézni a dolgozó barátodat. Azért mert diplomád van, elvárod, hogy a helyedbe menjen, és kiszolgáljon. Ne hordd annyira fenn az orrod, örülj, hogy van aki látni akar. Tanúsíts több empátiát! Attól, hogy te tanulsz, ő pedig dolgozik, még ugyanolyan büdöset fing@sz mint mások.
2012. febr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves utolsó válaszadó de ha nem tudod hogy mi a helyzet akkor inkább kérdezz. Először is a barátom is diplomás csak ő már végzett. És csinálja a másoddiplomáját tehát melózik plusz még a másik diplomáján dolgozik tehát neki is kedvezményes a vonat és neki még ráadásul nem is a szüleitől kell kunyiznia ezért van jobb helyzetben.
2012. febr. 26. 01:13
 8/18 anonim ***** válasza:

Diákkal fele annyiból el jutsz oda, ugye. Azt nem tartom normálisnak, hogy eddig mindig ő jött... Dolgozik, elfárad, nem akar utazni, teljesen megértem.

Én még csak 18 vagyok, barátommal másfél éve vagyunk együtt, 230 km, egyszer ő jön, egyszer én megyek. Szerintem ez így a korrekt...

Szóval ha engem kérdezel, akkor nem jogos.

2012. febr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na akkor a diákosat visszavonom, viszont ha ennyi mindent csinál, akkor tényleg az lehet a baja, hogy elfárad.
2012. febr. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Ha 24 éves vagy, akkor még főleg nem kellene kiakadnod ilyenen. És azért mert a szüleidtől kell kunyiznod a pénzt? Ha már 3 éve együtt vagytok, akkor gyanítom vettél már neki ajándékot. Arra a pénzt szintén a szüleidtől kellett kérned. Akkor nem volt probléma?


Véleményem szerint itt nem a pénz beszél, hanem az akaratod. Vagy a felfogásod. De mivel nem én vagyok az egyedüli aki szerint nincs igazad, lehet el kellene kicsit gondolkoznod, ha fontos számodra ez a kapcsolat! ;)

2012. febr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!