Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy kövér? Hogyan tudnánk ezt megoldani? Megbántani semmi esetre sem szeretném.

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 20:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2012. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
2 hete
2012. nov. 4. 20:59
 3/27 anonim ***** válasza:

Hány kiló és cm?


Amúgy kövér lévén ezt nyugodtan kijelenthetem neked, hogy ezt bármilyen tapintatosan is közölnéd vele nem tudod úgy, hogy ne bántsd meg őt ezzel...

2012. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Tomi8 ***** válasza:
Egyetértek. Ezt nem lehet tapintatosan közölni.
2012. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát nem akartam rákérdezni, felajánlottam neki, hogy eljárhatnánk futni is, nem tudom hogy ez mennyi számítana heti 1-2x.
2012. nov. 4. 21:01
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tetszik mért jöttél vele össze? Vagy fogadd el ilyennek vagy lépj le. Ne akard megváltoztatni.
2012. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz egy táblázatot. nézd át úgy, hogy ő is észrevegye.

2012. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

Majd ha Ő megemlíti, hogy szeretne fogyni, akkor esetleg elmehetsz vele sportolni, de az, hogy te felhozod, bírálod, rá akarsz erőltetni egy diétát, semmi jóra nem fog vezetni...

Ha nem tetszik a barátnőd teste, nem kellett volna összejönni vele, nem?

2012. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg, ha nem tetszik, nem tudod elfogadni így, miért jöttél vele össze? Gondolom 2 héttel ezelőtt sem volt 20 kilóval könnyebb,
2012. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A belsőnk nagyon összeillik, szinte mindenben azonosan gondolkodunk
2012. nov. 4. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!