Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja magát kövérnek?A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja magát kövérnek?A barátnőmnek mikor mondom hogy milyen szép vagy, vagy azt mondom neki miközben fogom a hasát vagy meg puszilom hogy ja jó kövér vagyok.

Figyelt kérdés

Miért mondja ezt a barátnőm?

Hogyan lehetne lebeszélni róla hogy ne mondja ezt?


2009. jan. 24. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor el kell mondanod neki, hogy neked így tetszik!!! De tényleg elég sokszor...:S
2009. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jól néz ki és nem tudom mért mondja ezt :S
2009. jan. 24. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Azért mondja, mert tőled vár (akinek a vménye nyilván a legfontosabb számára) megerősítést újra és újra, hogy nem kövér. arról van szó, szereti hallani, hogy nem kövér.

ha téged ez zavar, akkor beszélj vele komolyan, hogy nem kövér, és jó lenne ha abbahagyná ezt a folytonos kérdezgetést efelől. ha normális, tudomásul fogja venni ezt.

2009. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok lánynak rossz az énképe. Nekem is elég sokáig tartott, amíg elhittem, hogy nem szabad csak a tükörre adni. Mert amíg mások egy normál, sportos testalkatú lányt láttak, ha rámnéztek, addig én egy jó 10 kilót magamra pakoltam gondolatban és azt láttam. Beszélj vele mindenképp.
2009. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsokat!
2009. jan. 24. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
mert a nok ilyenek, soha nincsenek megelegedve onmagukkal, mond neki, hogy neked igy tetszik.
2009. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is tőled várja a megerősítést újra és újra, hogy nem az, jólesik neki hallani, ez már-már ilyen játék.

Lehet, hogy igazából nem is bántja ez annyira és tényleg csak megerősítés miatt, de ha valóban rossz nagyon az énképe, akkor hiába mondod, sosem fogja abbahagyni.


Szerintem kérdezz meg egy objektív embert, hogy itt a barátnőm (képről pl.) szerinte kövér-e. Kíváncsi lennék mit mondanának.

2009. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sokáig ment ez: én mondtam neki mennyire tetszik, milyen szép meg minden, ő meg folyton azzal jött, hogy kövér (egyáltalán nem az). Egyszer azt találta mondani, hogy vigyáznia kell, nehogy meghízzon. Erre azt válaszoltam, hogy jó, vigyázzon erre de arra még jobban ügyeljen, hogy le ne fogyjon. Akkor magy kerek szemekkel megkérdezte, hogy tényleg így tetszik nekem? IGEEEEEEN!
2009. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én is egészen addig mondogattam ezt a páromnak, míg meg nem unta, és elkezdte azt válaszolni minden alkalommal, hogy "Igen, eléggé kövér vagy, leadhatnál pár kilót.". Akkor abbahagytam. :D
2009. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta, hogy "a nők ilyenek" - de nem alapból ilyenek, hanem a nőket (nagy részüket) ilyenné teszi a média, a populáris kultúra mai termékei, melyek az egyenideált és a soványságkultuszt sugallják, és azt "tanítják" a nőknek, hogy ne legyenek elégedettek magukkal! Minden szar magazin televan fogyókúratippekkel! A kozmeikai cégeknek pláe érdekük fenntartani azt, hogy a nők önbizalma a béka segge alatt legyen, mert ha a nők jól érzik magukat a bőrükben, kevesebb fogyasztószert, kozmetikumot stb. vesznek.

Mindezt be kell látni és nem bekapni a horgot! Ennyi!!!

A barátnődre némi tudatosságnövelés ráfér - feltétlenül olvassa el Naomi Wolf A szépség kultusza c. könyvét, engem az gyógyított ki anno 16 évesen a "jajdekövérvagyok" című önbizalomhiányból. (Én se vagyok az, és nem is voltam)

És az tényleg jó ötlet, hogy mondd, hogy le ne fogyjon, alkalomadtán főzz is neki valami finomat, vagy vigyél neki süteményt - biztos akkor is fogja mondani, hogy "jaj elhízok", de újabb alkalom hogy mondhasd, mennyire tökéletes az alakja, - sőt, még jobb a hatás, ha azt mondod, hogy ha még 1-2 kiló feljön, nem bánod, mert csak még nőiesebb, még vonzóbb lesz. (Valószínűleg nem fog felszedni 1-2 kilót, de jól fog esni neki a hozzáállásod.)

Azzal csak óvatosan, hogy "nekem így tetszel" , is-sel együtt pláne ne!!!!!!!!! mert ezt értheti úgy, hogy "kövér vagy, de nekem tetszel" Tökéletes, vonzó, gyönyörű, királynő, stb. ami eszedbe jut :)

2009. jan. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!