Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne akarjak többet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne akarjak többet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, szeptemberben volt egy mélyperiódusunk, ő majdnem szakított, de végül úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk rendbetenni a dolgokat. nem élünk együtt és sajnos mindketten eléggé elfoglaltak vagyunk, heti 3-4 alkalommal tudunk találkozni, hétköznap csak esténként, ha úgy alakul illetve hétvégén vagy szombat vagy vasárnap. tudom, hogy ez a jelenlegi körülmények között nem feltétlen kevés (sőt, a kapcsolat szakítást megelőző szakaszában sem találkoztunk sokkal többet), de mióta bennem van ez a bizonytalanságérzet, hogy bármikor elveszíthetem, egyszerűen állandóan vele akarok lenni. nem tudom, hogyan legyek türelmesebb. nem akarok erőszakoskodni sem, hiszen amikor együtt vagyunk, akkor nagyon jó minden és jól érezzük magunkat, csak sokszor nagyon hiányzik..
2012. nov. 5. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez normalis h tobbet akarsz de sztem varj meg egy kicsit es utana koltozzetek ossze stbstb es happy end! :D
2012. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hät igen, erdekes helyzet.

Szerinted, amikor azt mondja szeret, vagy jol erzni magat veled akkor öszinte ?

Mert ha szerinted igen, akkor nincs miert aggodnod.

Ha allandoan csak tartasz valamitöl, felsz, akkor nem tudod elvezni ami van es fel fog emeszteni. Tanulj meg bizni a tarsadban, ha van ra okod. Persze nem art ovatosnak lenni. De a legjobb volna, ha ezt a pasiddal beszelned meg. Legyel vele öszinte, ha eleg erett meg fogja erteni mia a bajod...

Legy öszinte

2012. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, őszintének érzem.


igazából most ha akarna sem tudna többet jönni, hiszen mindketten dolgozunk, ráadásul nem nyolcórás irodai állásokban, szóval eltérő időbeosztással, sokszor estébe nyúlóan is. nem akarok "hisztizni", mert még csak 2 hónap telt el és tudom, hogy ez most egy nagyon érzékeny periódus mindkettőnknek, csak borzasztó nehéz türelmesnek lennem. tudom, hogy szeret, de nem tudom például, hogy valamikor a (közel)jövőben szeretne-e majd összeköltözni vagy velem képzeli-e el a jövőjét..

2012. nov. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!