Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány és egy fiú nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány és egy fiú nagyon jó barátok és ha az egyik többet akarna (sex) miért mentegetőznek azzal hogy nem akarják "ezzel" elrontani a barátságot? Pedig ez nem feltétlenül romolhat meg ez végett.

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ebben a témában én aztán tényleg érintett vagyok :DD


Van egy srác, egyik legjobb barátom. Olyanok vagyunk, mint egymás exei :) Holott sosem jártunk. Mindig csak majdnem, mert a fiúnak van barátnője... még most is azt érzem sokszor, hogy istenem belehalok annyira akarom. Köztünk igazából nem is értem miért nincs több. Pedig szerintem lehetne, csak nem teszem eléggé oda magam.Na, de talán még összejöhet.


Aztán az egyik legjobb barátom (szintén pasi) mostanában állandóan azzal nyaggat, hogy járjunk, megy hogy ő szeretne tőlem többet. Azt válaszoltam neki, hogy nem akarom elrontani a barátságot, ami részben igaz is!


Nálam azért, mert 1: nem nagyon vannak tartós kapcsolataim, és úgy érnek véget, hogy utána 0 kommunikáció. Tehát a barátságnak vége lenne az 100%.

2. és ez van a legtöbbször! : nem vonzódom a barátomhoz. Egyáltalán nem jön be, mint pasi. Nem az esetem.

Persze ezt nem fogadják túl jól, szóval ezt nem mondhatom :s


Röviden a kérdésedre a válasz: azért mond nem-et az egyik a másiknak, mert nem jön be neki.

Ja és szerintem legtöbbször tönkremegy emiatt a barátság. Ha érzelmek vannak, akkor biztosan.

2008. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Pedig ez nem feltétlenül romolhat meg ez végett"


De MINDIG megromlik mégis, mert az egyik félnek végül lesznek más érzései, az egyik fél végül mindig többet akar, 1 a millióból, hogy ez működik ilyen formában...

2008. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ezektől a válaszoktól féltem.
2008. dec. 13. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem speciel a legjobb baártom immáron két éve fiúból van, bár mi sohasem beszéltünk erről.

Csak annyit tudunk mindketten, hogy túl jól ismerjük egymást ahhoz, hogy több is kialakuljon, pedig nekem tetszett, de már ismerem, és természetre nem az esetem.

Egyébként minden "külsős" azt gondolta, hogy úgyis összejövünk egyszer.

És egy barátságot szeirntem is kárelrontani egy ilyen húzással.

2008. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Egy fiú és egy lány között sosem lehet barátság! Nem lehet elrontani. Mert nem létezik! Ezt a témát már többször is kiveséztük, és tény, hogy nem létezhet fiú és lány között barátság mégpedig azért nem mert mindenhogyan elképzeled, hogy milyen lenne vele. Ezért sem értheti meg egymást a két nem, A férfi a nőt akarja, a nő a férfit! És nem tud a másikra nem úgy gondolni mint egyre azok közül akiket akar!
2008. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én egy embert kivéve az összes barátomra úgy gondolok, hogy CSAK barát. Ráadásul biszex vagyok! És sose képzeltem el az évek alatt egyik barátommal és barátnőmmel se. Soha.

Ez hülyeség, hogy nem létezik igaz barátság férfi és nő között, úgy hogy nem akarnak többet. Nekem legtöbb barátommal így van. Na jó, van 1-2 aki többet akar tőlem, de majd kiverik a fejükből. A legtöbbnek eszébe se jut ez az őrültség mert túl sokat tudunk egymásról, sőt együtt megyünk pasizni/csajozni. És kibeszéljük egymás partnerét :DD

2008. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kivétel viszont erősíti a szabályt!

Én ezokután, hogy jól megismertem, nem voltam azon az állásponton, hogy "mi lenne, ha..."

És igenis létezik rendes, tartós, valódi barátság.

De hogy ezt még jobban fokozzam:

Majdnem mindent megosztunk a másikkal, kivéve, ami nagyon nagyon magánügy. És segítünk egyásnak. Én véleményt mondok az ő dolgairól, ő az enyémekről.

És ez így van jól.

És együtt, amikor beszélgettünk, soha meg se fordult a fejünkben az, hogy többet szeretnénk, mint ami van.

2008. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat történetétől függ. Ha először szeretők vagytok, abból utána lehet jó barátság. Viszont ami jó barátságnak indul, abból utána nem nagyon lehet jó szex, mert a másikra az ember már nem mint pasira/csajra néz, hanem mint tesóra.
2008. dec. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyszerűen azért, mert a barátságból így párkapcsolat lesz, az meg nem feltétlenül éri meg.

A párkapcsolaton kívüli szexet meg a legtbben elutasítják.

2009. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!