Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet egy nő egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúk A Popsimon kérdése:

Szerethet egy nő egyszerre két férfit, ugyan annyira?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne. A két fiát pl.
2012. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:

Nem.

Nincs 2 egyforma szeretet.

Mint ahogy nincs 2 egyforma ember sem.

2012. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első komment WIN, neki teljesen igaza van...

Mint barát szal szerelemből meg nem...

2012. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem se létezhet hogy valaki két embert egyszerre szeressen. Nekem erről az a véleményem hogy ha az elsőt igazán szerette volna, akkor a második embernek semmi esélye se lenne.
2012. nov. 6. 11:36
 5/11 ASOT ***** válasza:

igen :)

a másik szöveg amit mindig utálok és unok, azaz, hogy "szeretem...de összejöttem mással, vaaagy, megcsaltam pedig úgy szeretem"

2012. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha a barátnőm döntésképtelen ebben a helyzetben, akkor mit tudok tenni?
2012. nov. 6. 11:42
 7/11 ASOT ***** válasza:

az egyik úgy is fontosabb neki mint a másik.


kérdés melyik az amelyiket el tudná fogadni csak barátként.

De SEMMI képen ne maradjon vele barátságba mert a srácnak csak rosszabb lesz.

2012. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van erre, és minden más döntés helyzetre is egy jó módszer. Mondd neki, hogy dobjon fel egy érmét, ha fej akkor az egyiket válassza, ha írás, akkor a másikat. Persze végül lényegtelen, hogy mit dob, kérdezd meg tőle, hogy miközben a levegőben volt az érme, akkor melyik oldalnak szurkolt, mert úgyis szurkol valamelyiknek, szóval válassza azt, mert a szíve úgyis azt akarja.
2012. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és nem válaszoltam konkrétan a kérdésre, bocsi.

Nem lehet egyszerre két férfit ugyanannyira szeretni, én is voltam ilyen helyzetben, hogy ezt hittem magamról, de ez ostobaság. :)

2012. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint nekem adnak leginkább igazat.Ez jól esik :D Kössz mindenkinek aki írt!
2012. nov. 17. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!