Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éve van párom, de még mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éve van párom, de még mindíg eszembe jut az exem. Van aki ugyan így érez?

Figyelt kérdés
3éve van már barátom / élettársam. Együtt élünk két éve, és most született meg a kisbabánk is, de annyira nyugtalanit, hogy az exem mindig eszembe jut, aki már lassan 5éve volt... Nem volt egy hű de nagy kapcsolat sem.. inkább ilyen se veled se nélküled, de valamiért sosem tudtam elengedni.. mire eljutok oda hogy nem jut eszembe, akkor tuti hogy vele álmodok.. már kezdek behülyülni, hogy családom van, imádom a gyerekem, és a párom is soha semmiért se hagynám a mostani párom.. de vmiért a múlt nem hagy nyugodni!! :S
2012. okt. 24. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt vagyis van, de rájöttem, hogy nem azért jut néha eszembe, mert még mindig szeretem, hanem mert akkoriban fontos része volt az életemnek, ő volt az első nagy szerelem, szóval az emlékezetemben mindig ott marad már, ugyanúgy mint más emberek. Kicsit talán jobban.
2012. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet még nem heverted ki akkor amikor összejöttél az új baráttal, vayg mindig is így marad, csak tudni kell kezelni, én szerelmes voltam a páromba, de néha az egyik exem eszembejutott, de én találkoztam is néha vele, mert párommal joban voltak. de tudtam hogy csak eszembe jut, gondolok rá, és annyi, mert az újat szeretem...
2012. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes, mert csak az életed része volt egy darabig és fontos volt neked.
2012. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, természetes.

Nekem is eszembe jut.

Egyébként meg kell keresni az okát, hogy miért jut az eszedbe.

Lehet, hogy a mostani párod sokkal jobb, de valami hiányzik ami az előzőben megvolt.

2012. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!