Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány, mik a jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mik a jelei annak hogy én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
A lány 2 évvel fiatalabb nállam.A szüleink jó barátok,szoktak egymáshoz járni ekkor én is megyek velük.A lány kedves, vicces velem, de kicsit lenéző mikor nem hallotam egy zeneről vagy ilyesmiről van szó.Hazai is szoktam kisérni,vagy lemegyek uttánna és felhozom hozzánk mikor a szülei is nállunkvannak.Korosztályunk 11-13.Szerintetek tetszem neki?Mert én nem tom!
2012. nov. 5. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből egy barátság látszik csak.
2012. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit tegyek hogy kapcsolat is legzen belolle?Figyelem
2012. nov. 5. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha 11-13 eves vagy, akkor a legegyszerübb, ha:

amikor ugy elvagytok, nevetgeltek közel vagytok egymashoz, megfogod a kezet.

Aztan ha megkerdezi miert csinaltad, akkor elmondod, hogy tetszik es ugy erezted meg kell fognod.

Aztan a többi adja magät.


Meg mik a jelei ? Erre en sem tudom a valaszt, mert en is elög vaksi vayok a nöi jelekre, de ki kell deriteni. Kerdezd meg barätnöit stb..

2012. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 is gyerek, de a 11...ugyan...
2012. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolat 11-13 évesen? Ne csinálj semmit és kész. Nem kell nektek még kapcsolat, a 11 évesnek pláne nem.
2012. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!