Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők ilyen pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ilyen pasival lennétek eggyütt? (többi lent képpel! )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


22 éves és még nem volt nővel, de családcentrikus ember és a hosszú párkapcsolatok híve és mindent megtenne a párjáért.


2012. nov. 7. 01:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem csaj vagyok de a facebookom nem linkeltem volna be ! am nincs gáz veled !
2012. nov. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szerintem szexi:) 17/L
2012. nov. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

wait...ha nem voltal meg novel,hogy lehetsz a hosszu parkapcsolatok hive?azaz,ertem en,hogy elmeletben mukodik ez a dolog,de gyakorlatban...?

nekem nem vagy az esetem,de pozitiv embernek tunsz

2012. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Annyira sajnos nem vagyok pozitív, mert nagyon rossz nekem legbelül, hogy nem volt még senkim. :(
2012. nov. 7. 01:31
 5/20 A kérdező kommentje:
Neked milyen pasik jönnek be? Mi lenne a bajod velem?
2012. nov. 7. 01:32
 6/20 anonim válasza:

nekem bejössz nem is értem miért nem volt még párkapcsolatod

20/L

2012. nov. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy alakultak a dolgok, de ha valaki szeretne velem ismerkedni az nyugodtan írjon egy levelet. :)
2012. nov. 7. 01:34
 8/20 anonim ***** válasza:
Úgy hogy kedves szesszili az elméleti része a lényeg. Sose a tapasztalatról beszélünk mikor a kapcsolat tartósságáról beszélünk. Pont a gondolkodási mód a lényeg ebben. Attól, hogy még nem volt barátnője attól még lehet elképzelése egy kapcsolatban illetve terve a jövőt nézve.
2012. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond veled, de szerintem te az a tipus vagy, akiből úgy 30-35 éves korodra lesz az az igazi, kiforrott jó pasi! :) Most még kicsit olyan kamaszos vagy a kép alapján 22 évesen - legalábbis számomra. De alapjában semmi gond sincs veled szerintem külsőleg, csak még "éretlen" vagy nekem például :)
2012. nov. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
18%
Fiúkkal próbáltad már?:)
2012. nov. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!