Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, lennétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lennétek olyan pasival, aki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor akarna dolgozni, csak nem tud hol, mert (ideiglenesen) nem tud munkát találni, hanem hogy nem is akar mert lusta. Vagy a munka ami kínálkozik nem fűlik a fogához.
2011. nov. 26. 14:06
 1/2 anonim válasza:

Vannak olyanok akiket ez nem zavar, vagy esetleg remélik, hogy majd megváltozik az egyed (a lány reméli, hogy az ő pozitiv hatására a fiu fog megjavulni)

de ha reálisan nézzük, akkor sosem lesz jobb, és én személy szerint nem lennék együtt egy ilyen darabbal. Nem igazán értem miért kellene a nyakamba vennem egy felnőtt férfi ember eltartását.

2011. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg talál valakit, aki eltartja (és nem engem), az ő dolga.
2011. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!