Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a dolgok, amiket mindenképp csak személyesen mondanátok el valakinek?

Figyelt kérdés

Egy ideje randizgatunk egy sráccal (na jó, már elég régóta), és minden olyan jól alakult, most viszont ezt mondta, hogy holnap találkozzunk mindenképp, mert mondani szeretne valamit.

Azt fogja mondani, hogy ne találkozzunk többet, ugye? Vagy mi más lehet még az ok erre? Bármit írhattok, ha van rá más ötletetek esetleg. :(


2012. nov. 7. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az is ugyanennyire lehetséges hogy azt mondja komolyabb kapcsolatot akar veled. De nem tudhatjuk, majd kiderül ha találkoztok.
2012. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha jó ideje randizgattok, akkor biztos szexet szeretné már ...
2012. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De csak ilyen nagyobb jelentőségű dolog lehet? Nem lehet valamilyen, bármilyen apróság? (csak nincs rá ötletem, hogy mi... :D)
2012. nov. 7. 13:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem ugyanezt mondták a múltkor.. Kiderült, hogy csak arról van szó, hogy el kell utaznia egy rövidebb időre és sajnos addig nem tudunk találkozni.. (már mindjárt itthon van..:D)
2012. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy az apróbb dolgokra, nem akarja felkészíteni az ember a másikat.. A beszélnünk kell üzenet célja, pontosan az, hogy felkészítse rá a másik az embert, hogy valami fontosat akar mondani, közölni.. Azt, hogy vettem egy új pólót és el akarom mesélni melyen, azt csak úgy megteszem.. Nem hívom fel rá előre a figyelmet..
2012. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös, sajnos én is így gondolom.

De eddig annyi mindent tervezett velem, ezt nem hiszem el... :(

Meg erre mit lehet mondani? Még nem voltam ilyen helyzetben.

2012. nov. 7. 13:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd ez elég pesszimista hozzáállás, de hátha nem lesz igazam.. Készülj fel a legrosszabbra és próbáld meg megelőzni.. Mielőtt találkoznál vele, gyűjtsd össze mik voltak a legjobb pillanataitok, stb.. Mikor találkoztok, kérdd, meg hogy mielőtt bármit is mondana had beszélj te.. Mondd el neki, hogy jól érezted magad vele, hogy boldog vagy vele és szeretnéd, ha ő is az lenne.. Ha ezek után mégis szakít, legalább tudni fogja mit veszít és hátha később meggondolja magát, ha meg mégsem az volt a szándéka, akkor meg legalább tudja, hogy boldog vagy vele.. Ezzel szerintem te nem veszíthetsz, ellenben még válhat előnyödre.. Jobb ötletem nincs..Én ezt tenném..
2012. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem járni akar veled. Mindenképp mesélj majd! :)
2012. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyszer megbeszéltük egy sráccal, hogy feljön hozzám egyik este "filmet nézni". Elindítottam a filmet a srác elkezdett nyomulgatni, aztán hirtelen megszólalt, hogy valamit el kell mondania. A következők jutottak eszembe hirtelen:


1. Valamilyen súlyos testi hibája van vagy nagyon csúnya valami a testén

2. Extrém módon kicsi a p*cse

3. Pasikhoz (is) vonzódik

4. Komoly barátnője van és mindjárt közli, hogy inkább hazamegy


Megfejtés: ezek közül egyik se volt. Azt mondta, hogy nem akar hitegetni, csak szexet akar, semmi komolyat. Szerintem nálad is ez lesz vagy az általam említett pasinál felmerülő 4-es verzió. A mai eszemmel ezekre tippelnék nálad is.

2012. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy még az jutott eszembe, ahogy én is jártam egyszer: első látásra megfogott a pasi, boldog voltam, tűkön ülve vártam a randikat, a föld felett lebegtem..stb. A második randin már a találkozáskor, rögtön köszönés után közölte a pasi, hogy beszélnünk kell. Készültem a legrosszabbra persze. Közölte, hogy nagyon kedvel, nagyon vagány, vonzó, szép..stb csaj vagyok, de nem akar velem járni, mert ő most épp olyan korszakát éli, hogy nem akarja magát lekötni párkapcsolati szinten. Magyarázta, hogy nem szexre kellek neki (akkor rögtön az jutott eszembe, hogy meleg) nem akar kihasználni, szóval találkozgassunk továbbra is, de csak mint haverok, mert amúgy szívesen töltené velem az idejét. Képzelheted, mit éreztem... De akkor elhatároztam, hogy nem adom fel és addig mesterkedtem, smúzoltam, törleszkedtem, míg a pasi meggondolta magát és járni kezdtünk. Hiba volt erőltetnem. Soha nem szeretett belém igazán, pedig mindent megtettem, amit csak lehet az ügy érdekében. Ha nincs meg a másiknál a szikra, akkor nem érdemes vergődni, tovább kell azonnal lépni. A mai eszemmel amint közli a pasi, hogy nem akar velem járni, bár kedvel, azonnal felállnék és lelépnék. Csak azért írtam le mindezt, mert ez is egy opció. Majd írd meg, mi lett, kíváncsi vagyok!
2012. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!