Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? FONTOS

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 2-3napja már webcamozok,de még nem láttam élőben.Nagyon szimpatikus meg van benne ami nekem kell.Neki is teccem,meg minden.Tegnap megkérdezte,hogy járnék e vele,de csak úgy,tehát ha azt válaszolom hogy igen.akkor még nem fogunk járni,csak úgy kérdezte..aztán még beszélgettünk egy darabig és megint megkérdezzte,de már azt mondta,hogy ha azt mondom hogy igen,akkor járunk.Közös ismerőseinkkel kitaláltuk,hogy összefuthatnánk valamikor.Szerintetek csak a tali után válaszoljak neki a párkapcsolatos témára,vagy így webcamon keresztül és majd talikor meg lesz ami lesz?! : )

2012. nov. 7. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen találkozz előtte vele élőben és legyetek túl pár randin
2012. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak tali után válaszolj, mert a webkamerázás nem kapcsolat.
2012. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először találkozzatok, csak azután.. mert lehet hogy olyan a srác, hogy találkozásnál meg se fog mukkanni, mert csak kamerán nagy a szája.. nem lehet tudni :)
2012. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi..én is így gondoltam,csak pár barátnőm,idegesített,hogy mondjak,igen,..legalább lesz egy pasim,meg hasonlók...:D
2012. nov. 7. 16:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!