Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a plátói szerelmemet?

Figyelt kérdés

A sulimba jár. Mindenkinek van szekrénye, amit csak egy kis kampóval lehet becsukni, tehát bárki hozzáférhet. Arra gondoltam, egyik lyukasórán becsempészek annak a srácnak a szekrényébe valami kis ajándékot, valami kedvességet, aki nagyon tetszik. :) Nem írom meg neki, hogy én voltam (nem is ismer), csak egy kis önzetlen ajándék, hogy magamat boldoggá tegyem. :D

Szóval, mi legyen az ajándék? :)

16/L


2012. nov. 7. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csoki, valami kis plüss, szerelmes levél :D
2012. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fiúk örülnek a szerelmes levélnek? :D
2012. nov. 7. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eltünik valami, akkor meg fel fognak jelenteni a rendőrségen, + nyersz egy "ez egy lopós lány" címet is. A helyedben nem babrálnám mások szekrényét. Nem jó ötlet. Főleg ha a kutya nem tudja, ki mit barmolt be oda a szekrénybe. Ha akarsz valamit, akkor légy igazi nő, és a szemébe bele! Úgy az igazi. Állj oda elé, és add oda neki amit akarsz, ha szeret, jobban díjjazza ,hogy erre kloes voltál, mint egyéb himihumi ócska trükközéseket. Én lebeszéllek erről,de francba is, a te döntésed! Gondold át!
2012. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát a szerelmes levelet szerintem hanyagold, elég cikis tud lenni :)

de egy csoki, vagy valami hasonló bejöhet :) bár lehet nem tudja majd mire vélni a dolgot, hogy egyszer csak ott egy doboz csoki a szekrényében, szóval valami kis cetli lehet mégis elférne mellette, csak ne ömlengős izé legyen :)

2012. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!