Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a Párom első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a Párom első évfordulónk alkalmából?

Figyelt kérdés

#szerelem.párkapcsolat.évforduló.ajándék.
2012. okt. 28. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés, ez tetszik, szerintem jó kérdés. Vegyél neki szappant. Létrát ne, az túl gyakorlatias. Habár, ha együtt éltek, és nincs létrátok, akkor ajánlom.
2012. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit takar a nevedben a 64, születési év vagy súly?
2012. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerencseszámom :)
2012. okt. 28. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy árokásót.
2012. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha igaz a mondás,hogy mindenki magából indul ki,örülök hogy nem ismerlek.:)))
2012. okt. 28. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
lepd meg valami különlegessel amit nem néz ki belőled de szerinted vágyik rá mondjuk piknikezzetek vagy ted a szexet különlegesebbé
2012. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) a piknik sosem jutott volna eszembe,de tetszik.:)
2012. okt. 28. 16:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát a piknik nekem se jutott volna eszembe, megkockáztatom a párodnak sem, viszont a szex úgy ahogy ő vágyik rá a legjobb ötlet.

Bár ezt te tudod jól, nem véletlenül kérdezted épp itt, gondolom csak kis bátorságot gyüjtenél. Hajrá Viki!:-)

2012. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,egy kis bátorságot gyűjtenék.:) Nagyon fontos nekem az első évfordulónk.:) és bíztam benne hogy kapok olyan ötleteket amik nekem nem jutottak eszembe és tudom hogy a Párom értékelné.:) Bár minden tetszik neki amivel meglepem,de szeretném hogy különleges legyen! :)
2012. okt. 28. 16:17
 10/11 A kérdező kommentje:
ééés Köszönööm!:) Igyekezni fogok :)
2012. okt. 28. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!