Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha van barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha van barátnőtök/barátotok és valaki szemmel láthatóan nyomul rá?

Figyelt kérdés
Csak véleményekre vagyok kíváncsi. És arra, vajon csak én viszem túlzásba, hogy ha van barátom, egyszerűen még akkor is féltem, ha 2 szónál többet vált egy lánnyal, (pláne ha a csaj szép) Fiuk és nők véleménye is érdekel. Ha párkapcsolatban vagytok és a párotokra nagyon nyomulnak, hogyan mentitek ki magatokat és a párotokat abból a szituációból?
2012. nov. 8. 02:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőmre senki nem merne komolyabban nyomulni,de még a csajozós korszakomban szórakozóhelyen volt egy taktikám ilyesmire.

mondjuk éppen elvagyok a lánnyal,és odajön valami kan dumálni hozzánk és nem akar lekopni.

"véletlenül" rálöttyintettem a piámmal.

aztán amíg elment piperészkedni,addig leléptem a nővel.


a másik megoldás,ha leáll a nő dumálni másik kannal.

nem várok egy percet sem,és az első arra jövő csajt megszólítom akármilyen marhasággal,amiből az előző csaj csak annyit lát,hogy mosolyogva beszélgetek egy nála szebb lánnyal.

meglátja és azonnal faképnél hagyja az előbbi palit,sőt mikor odajön még a kezemet is megfogja,hogy jelezze a birtokát a másik csaj előtt.

ez utóbbi volt a gyakoribb megoldás,az első nem a legkifinomultabb módszer.

2012. nov. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

szerintem senkinek nem elég egyetlen ember társasága. szóval szerintem kár lekorlátozni a másikat magunkra, mert csak rosszat tesz neki :) a mértéket kell megtalálni valahogy. minél ártalmatlanabb a másik, annál kevésbé gond.


amúgy a humor is jó lehet ennek kezelésére egymás között, bár ehhez elég erős bizalom kell. ha ez megvan, akkor lehet jó elpoénkodva arról beszélni, hogy valaki megtetszett valakinek vagy épp egyikőtöket fel akarják szedni. vagy ilyesmi. (mert nyilván feszülten csak elrontja az ember kedvét ha ilyennel csesztetik)

2012. nov. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A féltékenység nagyon tönkre tud tenni egy kapcsolatot. A féltés az normális. Egy kis féltékenység még izgató is lehet, de a túlzott már visszataszító, zavaró és kiábrándító. Tudatosan küzdj ellene.
2012. nov. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az alap féltékenység, még persze belefér, de azért hagyd lélegezni a srácot... viszont te tudhatod csak, hogy mennyire megbízható a srác... de rengeteg olyan esetről hallottam, hogy a féltékenység miatt ment tönkre egy kapcsolat... tisztázzátok a dolgot a párotokkal, egyezzetek meg, hogy meddig lehet elmenni, hol vannak a határok... és olyanban kellene megállapodnotok, hogy mindketten jól járjatok... tehát, ha ő nem beszélgethet egy csajjal, akkor te se igen beszélgess más srácokkal... kompromisszum, megegyezés, dűlőre jöttök majd, és remélhetőleg jobb lesz mindkettőtöknek...
2012. nov. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat/tanácsokat! Jöhet még! :)
2012. nov. 8. 06:07
 6/10 anonim ***** válasza:
A nagyon nyomulnak verziónál nem egy alap beszélgetést értek, hanem taperálásra utaló mozdulatokat. Ilyenkor először finoman tudatom az illetővel, hogy a hölgy velem van. Majd ha ezt nem veszi tudomásul, keményebb eszközökhöz fordulok. Nem vagyok egy aprócska pacák, szóval általában elég a finom utalás a lekopásra... De ha mégsem, hát arrébb rakom a mókust:)
2012. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megvárom, hogy mit reagál a párom. Elméletileg neki kéne lekoptatni nem nekem, hiszen ha együtt vagyunk és tisztel és szeret engem, akkor nem kezd a csajjal leállni bájcsevegni hanem megmondja konkrétan, hogy felesleges nyomulni.

Legalábbis én ezt tenném, ha rám nyomulnának miközben nekem ott a párom. Ha ezek után nagyon nem ért valaki a szóból, akkor jön a beavatkozás.

2012. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem ha a haverjaimra nyomulnak, és ők nem szeretik, akkor megmondom a nyomulónak, h szétütöm ha nem száll le a haveromról és ez általában hatni szokott :D
2012. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semmit. ha lehet vinni vigyék, ha maradni akar, úgy is marad , és nem csinál olyat, aminek rossz vége lenne :)


19L

2012. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem cidriznék miatta. Ha elhódítható, akkor menjen nyugodtan, nem rabszolga ez, hanem barátnő. Nem a tulajdonom. Azok a nagyon ősparasztok, akik nekiállnak balhézni, meg hisztériázni, ha valaki hódítgatja ,flörtölteti a nőjüket, párjukat, azok teljesen elmebetegek, agyhalottak, meg kisebbségi komplexussal küszködnek. Szar lehet nekik! A környezet meg látja, jót röhögnek az emberek magukban, hogy hogy toporzékol ez a tulok, hogy félti a nőjét, ennyire nulla önbizalma van a fickónak, hogy még össze is verné a másik személyt, hódítót béna féltékenységében. Bele kell nyugodni, hogy egyszer kb. mindenkinek lejár az ideje, elúszik a hajója, jön egy jobb, és 10 ből 8 kapcsolatban megtörténik a félrelépés. Ha ez a helyzet, az már úgyis menthetetlen, hagyni kell a faszba.
2012. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!