Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire kell figyelnem egy japan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell figyelnem egy japan fiunal? Mi az amiben kulonbozik egy magyartol? En nagyon szeretem es o is csak pl hogyha megyunk az utcan nem fogja meg a kezem nem csokol meg stb. Azt mondta azert mert a szulei se csinaljak ezt. Nem tudom mitevo legyek

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi történ Magyarországon te jó ég!
2012. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért akarod megváltoztatni az ő viselkedését? Ha szeret akkor nem teljesen mindegy, hogy fogja a kezedet, vagy nem?:D
2012. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen csak engem nagyon zavar hogyha valahova elmegyunk ugy viselkedik mintha baratok lennenk. Vagy csak lehet hogy igy erzem .
2012. nov. 8. 11:33
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

Miben különbözik egy magyartól?

Azt hiszem a farka is kisebb lesz,de ez nem biztos.

2012. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
47%

Japánoknál tudtommal tényleg ez a szokás, a hazájukban elvileg meg sem fogják a lány kezét nehogy ez mást sértsen.

Ha szereted elfogadod... nem hiszem hogy ezzel kapcsolat elején tudsz tenni valamit, TALÁN majd idővel.

Nagyon ragaszkodnak a hagyományaikhoz, ne akard rögtön megváltoztatni, mert ha ő ebben nevelkedett ténylegesen neki sem olyan 1xű ez.

2012. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%

11:35-ös vagyok, egyébként engem is zavarna ez, nem tudnék így együtt lenni vele.

Attól függetlenül szerethet téged ugyanúgy.

Olyanokat hallottam még h a szilvesztert mindig szűkebb családi körben töltik mint más ünnepeket, ahova nem kívánatos személy egy barát vagy barátnő, szerintük legyen ő is a családjával... Persze ez lehet a te barátodéknál máshogy van...

Idővel próbálkozz megfogni a kezét vagy beszélni erről, de most még semmi képpen ne piszkáld ezzel szerintem.

2012. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki h szereted a gangnam style-t
2012. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom :) talan tenyleg az a legjobb ha hagyom egy kicsit. Habar lassan egy eve vagyunk vagyunk egyutt es meg mindig furcsallom h nem lepett semmit sem
2012. nov. 8. 11:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Hmm a gangnam style koreai;)
2012. nov. 8. 11:51
 10/13 anonim válasza:

1 éve vagytok együtt??

Bocsi ezt nem tudtam én azt hittem most jöttetek össze.

Akkor módosítanám a véleményemet, 1 év után ne várj változást..

Egyébként engem is érdekel ez a téma, nem mesélnél picit? :)

Szexuálisan sem lép? vagy ha otthon vagytok olyan mintha egy magyar fiúval lennél?

2012. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!