Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Miért gondoljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Miért gondoljátok, hogy ha kiírjátok a Fb-ra a boldogtalanságotokat akkor jobb lesz?

Figyelt kérdés
Megmondom mire gondolok: sz@r a kapcsolatotok, vagy már szakítottatok is. Ekkor telerakjátok a falat szomorú, lehangoló zenékkel meg idézetekkel. Ez mire jó? Üzenni akartok? De kinek? A párod tudja, a többiekre meg nem tartozik. Akit meg érdekel, annak úgyis elmondod.
2012. nov. 8. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
csak egyetértésemet akartam kifejeznmi, azért írok.
2012. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
önmaguknak akarnak bizonyítani szerintem. szerencsére nekem még nem kellett ilyeneket, sose voltam szerelmes.
2012. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De mit bizonyítanak maguknak? Nem értem. :S
2012. nov. 8. 17:19
 4/15 anonim ***** válasza:
na ezt nem tudom én sem, de ezek szerint te se voltál szerelmes.
2012. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ha nem lenne Facebook? Akkor mit tennének ezek az emberek?
2012. nov. 8. 17:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, én voltam is szerelmes, ott is hagytak évek után, mégsem írkáltam tele az akkori iwiw-et, mindenféle baromsággal.
2012. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szeretik sajnáltatni magukat az emberek és azt várják, hogy sok sajnálkozó komment jöjjön és megkérdezzék tőle "mi baj?" amire egy "semmi" a válasz.. Imádom az ilyet :)


Én is szoktam szomorú lenni bizonyos dolgok miatt, de eszembe nem jutna kipakolgatni a Facebook-ra, mert egyrészt nem tartozik nagyon senkire, másrészt pedig úgyse érdekli az embereket. Az egy dolog, hogy megkérdezik mi a baj, de úgy igazán meghallgatni, megérteni úgyse tudna egy ember se és ezért inkább vagy nem mondok senkinek semmit és magamban legyőzöm a szomorúságot vagy csak a nagyon közeli hozzátartozóimnak, barátaimnak panaszkodom. De nem szokásom, egyenesen utálom, ha sajnálnak. Szoktam is mondani, hogy "ne, csak azt ne mondd, hogy sajnálsz"


De ugyanígy az örömteli dolgokat se szeretem kipakolni.. Sok ember kipakolgatja, hogy ezt meg azt csinál a szerelmével...illetve itt meg ott járt, vagy majd holnap majd ebbe a városba megy, meg hogy éppen az ágyban tévéznek.. Nem azért, de: Kit érdekel?! :/


Már a főoldalra rá se szoktam nézni, hogy ki mit csinál. Egyszerűen nem érdekel. Ha valaki felől érdeklődni akarok ránézek és/vagy írok neki.


23/L

2012. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne Facebook megszoknák, kb. 1 hét alatt el is felejtenék, hogy volt és találnának más módot/helyet a panaszkodásra.. régen sem volt FB és biztos, hogy léteztek ilyen emberkék akkor is^^
2012. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-8-as vagyok megint :D

Azt elfelejtettem, hogy én is voltam/vagyok szerelmes és nem minden habos torta és így nem írogatok ki semmit..szóval ez szerintem nem attól függ, hogy valaki volt-e szerelmes vagy sem... Csak tényleg imádják sajnáltatni magukat az emberek és a bizonyítás: szerintem azt akarják bizonyítani, hogy még megállják a helyüket a csajozás/pasizásban.. ezért kell nekik a sok lájk egy képre is, hogy nőjön az amúgy is nagy egójuk :)

2012. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne facebook. Akkor kiírná egy dvd-re az általa választott zenéket, aztán kiállna x helyre, és ott hangosan lejátszaná. Közbe meg csak ott ülne a rádiója mellet, és szomorúan nézne.


Amúgy lehet te tényleg nem voltál szerelmes, ezeknek nem kell jelentőséget tulajdonítani aztán ennyi. Pillanatnyi elme zavar^^:)

2012. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!