Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkori szerelem és 4évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atis24 kérdése:

Gyerekkori szerelem és 4évig voltunk 1ütt és most elhagyott! Azt mondta nem szeret beleunt és már 3 napra rá mással van! Mindig menekül 1ik kacsolatbol a másikba és nem foglalkozik mst azzal h én teljesen kivagyok és szarul érzem magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem és megtaláltam benne azt az embert akivel le akarom élni az életem és most mi tévö legyek?? Nagyon önzö emberröl beszélek és nő!! És csak azt mondja nem érdekli h 13 éves korunk ota barátok meg ismertük 1mást soha többé nem akar látni arra fogta a szakitást h veszekedtünk és 1 éve már nem szeret!!! Ilynekor mivan?? És már mással van 3 nap után... mien ember az ilyen ??
2012. nov. 9. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan, aki már egy éve nem szeret és csak az alkalmat (vagyis másik pasit) várta, hogy végre leléphessen.

Mivel egy kapcsolathoz két ember kell, ezért amondó vagyok hagyd a francba. Mondd el/írd le neki mindazt ami bánt, hogy kijöjjön, ne maradjon kimondatlanul, aztán pedig kezdődhet a feldolgozás időszaka...

2012. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elhiszem,hogy rossz,baromira faj es megalazonak erzed most ezt a helyzetet,de nem tudsz mit tenni...aki menni akar,azt el kell engedni.ne keresd,ne konyorogd vissza magad,probald meltosaggal viselni ezt az idoszakot.

hozott egy dontest,tiszteletben kell tartanod,meg ha nagyon meltatlan is a dolog.

es gondolj arra,hogy 'lesz ez meg igyse'.

kitartas!

2012. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval egy olyan emberrel élnéd le az életed, aki 1 évig titkolta, hogy már nem szeret, azaz kvázi megjátszotta, és az első adandó alkalommal lelépett. Szerintem mikor leírtad már benned volt a gondolat, hogy ez így valahogy nagyon hülyén hangzik.


Fogd fel úgy, hogy jobb is, hogy vége lett, mert egy ilyen rossz emberrel csak veszítenél, semmint nyernél! Ne vágyakozz utána, kezdj a szabadidőddel valamit, tök mindegy, hogy egyedül vagy társaságban, de kösd le magad. Ja, és ne keress vele kontaktot, ha pedig ő keresne nyilvánosan sz@rd le, ezzel egy idő után még imponálni is fogsz neki.

2012. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! eltelt több mint 1 honap nem keres azota sem. Tényleg mire volt jó akkor neki h 4 évig velem volt és mindig azt mondta j velem akar élni, meg én vagyok neki az igazi,? Azért ilyen szavakkal nem kéne dobálozni sztem... És ha már ö igy a porba tiport én miért ne tiporjam a porba??? Erre adjon vki választ? ö is csak ember megbántott átvert hazudott én is ezt akarom h ne csak nekem fáljon. irtam neki 1 honap alatt 1szer 1 üzit h szeretem és nagyon hiányzik!! de semmi válasz semmi reakcio... :/ 4 évet azért nem tud igy elfelejteni v mivan ilyenkor srácok, lányok ?
2012. dec. 11. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!