Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok és barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódó lányka kérdése:

22 éves vagyok és barátommal lakok együtt 2 éve, (22f) 1évig minden jó volt, érdeklődött, kellettem neki, aztán sokmindenen mentünk át, sok gond, de túlvagyunk rajta, de pár hónapja már nem foglalkozik velem, semmi kapcsolat nincs köztünk. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Igaz hogy kissé telt vagyok egy betegség miatt ami miatt ezen nem is tudok változtatni és nagyon gátlásos is vagyok emiatt de ez eddig nem jelentett gondot abban, hogy kezdeményezzen, most meg semmi. Más lány biztos hogy nincs képben, mert folyton itthon van és ha el is megy, vagy együtt megyünk vagy órákra. Szóval foglamam sincs mit tegyek és kezdek kétségbe esni hogy vége lesz mert nehezen bírom már így, viszont szeretem és nem biztos hogy el tudnám engedni.2 év együtt élés. Hosszú idő azért, elég könnyen az ember a másik jelenlétét megszokja és hiányolná.
2012. márc. 13. 01:36
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Fogyj le bas.zd meg.
2012. márc. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Senki Alfonz ***** válasza:

Nem akarlak bántani vgay érzéketlennek tünni valóban tanácsot szeretnék adni.

Gondold végig hogy milyen voltál akkor amikor egymásba szerettetek és hogy milyen vagy most ... , nem feltétlenül arra gondolok hogy elhiztál, hanem a viselkedésedre a személyiségedre. Az ö helyében te szeretnél magadddal lenni ? Ebböl a pár sorból is látszik, hogy folyamatosan depizel azt pedig te magad mondtad hogy gátlásaid vannak .

Lehet hogy a barátod is pontosan azt a lányt hiányolja akit ismert és még mindig nagyon szeret nem azt aki állandóan azon aggódik hogy még mindig szereti-e .


"kezdek kétségbe esni hogy vége lesz mert nehezen bírom már így, viszont szeretem és nem biztos hogy el tudnám engedni " Ezt teljesen megértem DE itt csak rólad beszélünk a barátodról nincs szó hogy ö mit szeretne ö mit érez ö mit gondol stb. Nagyon kevés olyan ember van aki feláldozza magát valaki másnak a boldogságáért ugy hogy ö közben nem boldog.



Ne nyafogj állandóan , adj a barátodnak valamilyen pozitiv okot arra hogy veled legyen ( például boldogok vagytok együtt ) , ne az legyen a fö indok hogy ne hagyj el mert én azt nem birnám ki. Hidd el nincs veszve semmi köztetek, de valóban neked kell tenni érte.

2012. márc. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és tényleg igazad van a sok depizésben, csak összejöttek a súlyos gondok. De erre akkor nagyon odafigyelek köszi
2012. márc. 13. 09:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak meg mondanám, hogy 1. ha tudsz olvasni, ott van a szövegben h nem tudok mivel olyan gyógyíthatatlan betegségem van de azért köszönöm a kultúrális és értelmes választ... Találj jobb elfoglaltságot.
2012. márc. 13. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló te tényleg egy bunkó vagy. Mivel a megnyilvánulásodból egyértelmű, hogy pasi vagy remélem leszárad a pici pöcörőd.


Neked meg fel a fejjel. Hasonló helyzetben vagyok, mint te közöttünk sincs minden rendben de én hiába kérdezem nem mondja mi a baja. Vagy is egy-két dolgot tudok de az egészségügyi. Mi 7 éve vagyunk együtt és most eljutottunk oda, hogy a problémák megölik a nemi életünket. De próbálkozok és megakarom kérni jöjjön el egy szexuálpszichológushoz. Én is sokat változtam mind testileg, mind lelkileg de nekünk még gyerekünk is van. Ha gondolod írj priviben.

2012. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen időszak a párommal. Az együttélés nem könnyű és mindig vannak jobb és rosszabb időszakok és sajnos borítékolható, hogy még lesznek is... Ez ilyen... :/

De ha eldöntöd, hogy te tényleg vele szeretnél lenni, akkor okosan, óvatosan irányítani tudod abba az irányba a kapcsolatot. De vigyázz, ne légy sok, ne légy túl ragaszkodó, legyen saját életed, járj el mondjuk sportolni, vagy kétnaponta találkozz a barátnőiddel és hétvégén is csinálj nélküle is esetleg vmi programot, de fontos, hogy amellett, hogy "nem lógsz" állandóan a nyakán éreztesd vele, hogy szereted, főzz neki olyat, amit szeret, lepd meg valamivel, menjetek el kettesben valami olyan helyre, ahol szeret lenni, vagy a közös barátaitokkal. Ne görcsölj rá és főleg tudatosítsd, hogy tudnál élni nélküle, csak te vele szeretnél. És főleg ne légy kétségbeesett, mert annak szaga van :)

2012. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a súlyodnak ennek semmi köze hozzá! nem azért szeretnek azok akik szeretnek, ahogy kinézel, hanem azért amilyen vagy belülről! ha esetleg nem fogadna el ilyennek, akkor csak gondolj a jó tulajdonságaidra, és hogy valaki megérdemli, h megosszd vele ezeket!


de miért nem ülsz le, és beszélgetsz vele erről az egészről.

egyáltalán nem ciki, sőt egy jó kapcsolatban tudni kell beszélni egymással! úgyhogy HAJRÁ!!!

2012. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjött az esze! Bàr mindnek megjönne, és ràjönnének hogy szép csak karcsun lehet egy Nö!
2014. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Óooh #5, erre te is (majdnem) ugyanúgy primitívkedsz...ezzel a "leszáradás"-ozással...
2021. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!