Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent egy lánynál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy lánynál, ha ismerkedés során, bajait meséli neked?

Figyelt kérdés

Azt hogy megbízik benned potenciális férfiként tekint rád, úgy hogy mondja a bajait, mert gondolja, hogy te férfi vagy aki gondoskodik róla támogatja, vigyázz rá.

Vagy csak barátként tekint rád


2012. nov. 9. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

haaat,ez egy jo kerdes.

szerintem a kezdeti idoszakban nem igazan jo az,ha sokat beszel a gondjairol. ezzel vagy barat-zonaba tesz,vagy tipikusan elegedetlen no,es szeretne,hogy valaki 'megmentse'. persze ott van a lehetoseg,hogy megbizik benned,es tamaszkent tekint rad, de en pasikent biztos nem vennem jo neven,ha a kiszemeltem sokat panaszkodna nekem. mondjuk,en alapbol utalok picsogni,es ha nem muszaj'nem nyomasztom a kornyezetem a problemakkal,inkabb mihamarabb megoldom onerobol.

szoval,nem tudom...annyira,de annyira masok vagyunk,hogy nagyon sok minden lehet ebben a dologban

2012. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hunter92 ***** válasza:

"Azt jelenti, hogy te fogod végig hallgatni később is, hogy melyik hapsi milyen bunkó volt vele, egy éjszakás kalandok után. És te meg ott fogsz kuncsorogva ülni és hallgatod ezt, és mások pedig dugják a lányt."


Ennél pontosabban nem is lehetett volna megfogalmazni. Szóval ezt tartsd szem előtt és, amikor a gondjairól kezd el beszélni, akkor válts témát. Az ismerkedési fázisban ennek egyszerűen NINCS helye!

2012. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem ha valami tényleg nagy gondját-baját, amit mondjuk idáig nem mondott el senkinek, akkor nem csak barátként tekint rád. Én nő vagyok, úgy látom idáig inkább pasik válaszoltak, talán kíváncsi vagy egy nő szemszögére. Én mikor még nem igazán jártam a barátommal, de már sok időt töltöttünk együtt, tehát ismerkedtünk egymással, történt velem egy elég rossz dolog. Olyasmi amit úgy éreztem csak vele oszthatok meg, ő tudna megérteni igazán. Azóta is így van ez, ő nekem a legkedvesebb személy a világon, minden gondomat vele osztom me elsőként. Szerintem elképzelhető hogy többet érez irántad, elvégre máskülönben nem fogadna a bizalmába. Ha leírsz pár infót még, akár csak privát üzenetben is tudnék neked segíteni a továbbiakban. Pl.: hány évesek vagytok, mióta ismeritek egymást...

22/N

2012. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!