Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés

Helló, egy 16 éves srác vagyok. Egyik nap "fura" dolog történt velem. Facebookon bejelölt xy lány. Ráírtam, megkérdeztem, miért jelölt be, vagy honnan ismerjük egymást, (mivel én még életemben nem láttam, és nem halottam felőle). Erre azt írta, hogy tetszett neki a profilképem. Elfogadtam a választ, 2 hétig beszélgettünk kis időközönként (mivel nem volt fent minden nap [mint én, a büdös kocka]). Aztán még őszi szünet elött beszélgettünk, és arra terelődött a téma, hogy találkozzunk, megkérdeztem, hogy van e kedve velem találkozni. Azt írta igen, és megkérdezte, hogy tettszik e nekem, bevallottam, hogy igen, és persze visszakérdeztem, hogy én ugye tettszem e neki, erre is igen volt a válasz. Na most ez mind szép és jó, de sajnos túl szép, hogy igaz legyen, mivel mostanában sorra kaptam a kosarakat, erre jön egy nálam pár hónappal idősebb lány, és kiderül, hogy tettszem neki. Ami miatt kétségeim vannak, hogy van egy srác a sulimból, akivel enyhén szólva nem vagyok jóban, és tudom, hogy undorító húzásokra képes, hogy másokat szívasson, és félek ez egy átverés lehet, mert mint már írtam túl szép, hogy igaz legyen.

nektek mi a véleményetek? (elnézést ha helyesírási illetve fogalmazási hibát találtok, és hogy túl hosszu lett a szöveg)



#ismerkedés #internetes ismerkedés #kétely #túl szép hogy igaz legyen
2012. nov. 4. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj meg vele találkát, már messziről nézd meg, hogy az a srác van-e ott, vagy egy csaj, és ha a srác van ott, akkor nem mész oda, ha meg a csaj, akkor meg örülhetsz, és mondhatod, hogy van Isten.
2012. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Jó kérdés....

Legegyszerűbb hogy kérsz egy képet tőle. Az egyik beszélgetésetek alkalmával és megnézed hogy milyen a háttér. Ha valami otthon készült akkor nem valószínű, hogy internetről lenne.

Vagy megnézed a regisztrációjának dátumát.

2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az, hogy ne ba.szd el! találkozz vele ha meg átverés akkor ez van megy tovább az élet DE! szerintem nem átverés.. ez nem egy film
2012. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha te írtál rá akkor nem átkúrás.

16/f

2012. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy előbb dumálj vele skypon. Beszéld rá hogy hallani akarod a hangját vagy ilyesmi. És ha tényleg egy élő lány lesz a képernyőn aki mozog is és tátog is, akkor csúcszuper. Vagy kérd el a telefonszámát, és hívd fel. Csak észreveszed ha kamuból lenne az egész.
2012. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a jótanácsokat :)
2012. nov. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!