Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ti járnátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti járnátok nálatok fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és eddig csak idősebb barátnőim voltak. Most költöztem fel Pestre és nem jön össze semmi miután elmondom hogy még "kiskorú" vagyok
2012. nov. 9. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
19 evesen 15 eves baratom volt egy ideig,igaz,kinezett vagy 22-nek,tehat nem tunt fel senkinek a korkulombseg. engem meg nem zavart. jol ereztem magam vele,es ez volt a lenyeg
2012. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából rajtam se látszik.Ezért is nem szeretek senkit se bejelölni f.bookon.
2012. nov. 9. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, de csak abban a korban, amikor már ő is felnőttnek számít, akkor már "nem jön ki, nem érződik" a korkülönbség, hiszen az már tökmindegy, h mondjuk 32 évesen 29 éves vagy 34 éves a pasim, mert mindkettő felnőtt, nincs már olyan nagy különbség egy 34 éves és egy 29 éves között. de azért 17 éves koromban nem jártam volna velem fiatalabbal, mert akkor én épp fiatal felnőtt, ők meg még épp gyerek, ha nagyon le akarjuk sarkítani. azért 17 évesen nem mindegy, h egy 14 éves vagy egy 19 éves sráccal jársz, pedig ott is csak 5 év köztük a különbség...
2012. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok

sorry, most látom csak, h te vagy a fiú. megértem a lányokat, épp a fent leírtak miatt, amik így is ugyanúgy érvényesek a helyzetre :)

2012. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy nem, de a barátnőm például randizgat egy 22 éves sráccal, holott ő 25.
2012. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én jártam fiatalabb fiúval elég sokszor, de valahogy soha nem működött a dolog 1-2 hónapnál tovább. jó mondjuk egy évvel fiatalabb a fiú, az még belefér, de ha 2-3 év van köztünk az már nagyon meglátszik. és nem a külsőre gondolok, hanem a gondolkodásra. az soha nem érdekelt mit gondolnak mások...
2012. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én 24/n vagyok,a barátom most fogja betölteni a 22 évet.nehezen jöttem vele össze és nehezen vállaltam fel,de sikerült.megszünt nem rég a munkaviszonya és ezért küldön probált munkát keresni.és ugy néz ki sikerült.ö egy kicsit komolytalanabb mint én ezért gondolom azt hogy ha ö kimegy akkor valami meg fog változni,de majd meglátjuk.én elengedem őt mert egyrészt kiderül majd hogy milyen erős a kapcsolatunk,más részt meg nem akarom megakadályozni hogy jobb élete lehessen.nem beszélek róla neki hogy én most mit érzek mert nem szertném megváltozatni a gondolatait.
2012. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Persze ahogy már fentebb is írták, 30 körül ez már nem számít, de a te helyzetedben sok különbség van a különböző életkorok között. :)
2012. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nemsokára 16 éves leszek, a barátom most 14...:) Nem zavar. Akinek elmondom, az nevet egyet...de nem érdekel, én tudom miért és mit szeretek a barátomban, és ezt nem befolyásolja, hogy hány éves.. :D És még csak nem is néz ki idősebbnek.. Magasabb nálam, de olyan kis babapofija van. Imádom..:)
2012. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!