Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk a barátommal,közös döntés alapján.Most jöttem rá,hogy jó nagy hülye voltam,hogy szakítottunk.A szakítás oka az volt,hogy nem akartam vele lefeküdni.Egyszerűen nem tudok nem rá gondolni.Minden nap találkozunk,ugyanis egy gimibe járunk,és így nehezíti a dolgomat.Én 15 éves vagyok,ő 16.Hogyan próbáljak vele beszélni?Esetleg facebookon?Az is jó,ha csak jóban tudnák vele lenni,hogy csak barátok,de nem akarok vele rosszba lenni,mert ilyen jól még senkivel sem éreztem magam,mint vele.
2012. nov. 9. 13:21
 1/3 anonim válasza:
2012. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyetek barátok, nem kell erőltetni a párkapcsolatot.
2012. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és hogy beszéljek vele,hogy mondjam el,hogy azt szeretném,hogy barátok legyünk?kb egy hónapja nem beszéltünk...
2012. nov. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!