Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldi munka, szakítás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi munka, szakítás hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Az előbb olvastam egy kérdést gondoltam én is kérek tanácsot távkapcsolatban élőktől.


1 évet éltünk együtt a barátommal,megbeszéltük hogy kiköltözünk Svájcba.Én 4 hónappal később mentem volna,addig havi 2 napra jöhetett volna haza.


Még soha nem éltem távkapcsolatban,és rettenetesen féltem ettől az egésztől.

Aztán előjött belőlem a hisztis p*icsa és a 2.nap azt mondtam neki,hogy erre nincs szükségem és legyen vége.

2 napig egész nap hívott hogy gondoljam át,értem is teszi.


De én megint elküldtem.Megbántam az egészet szörnyen!


Amikor itthon voltunk lehozta nekem a csillagos eget,soha életemben ilyen jó párkapcsolatom nem volt.


Én hülye,őt hibáztattam hogy hogy tudott itthagyni,de én később jöttem rá hogy mindent kettőnkért szeretett volna csinálni.


Nem veszi fel a telefont nem válaszol.Az utolsó elköszönő mondatban az volt hogy szeret.De azóta sehogy nem tudom elérni.A telefonja be van kapcsolva de nem veszi fel, facebookon elolvassa az üzenetet de nem válaszol?


Mit tehetek? Több mint 2 hete ez megy,sírok és bánom az egészet,mert igazán most jöttem rá hogy mennyire is szeretem.


23/L 28/F


2012. okt. 10. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a fiú helyében nem tudnám megbocsátani a viselkedésedet.

Úgy gondolnám, nem is szerettél soha igazán.

2012. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De még aznap este mindent leírtam neki,hogy megbántamés hogy mennyire szeretem!
2012. okt. 10. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Elküldted a francba és utána amíg próbálkozott is határozottan lekoptatott. Érthető a sértettsége valahol, mégha már meg is gondoltad magad, azért nem túl jó omen, hogy egy év együttélés után, amikor megvan határozottan, hogy 4 hónapot kell kibírnotok egymás nélkül, már második nap azt mondod, hogy neked ez nem kell.

Talán ha hazajön akkor majd szemtől szembe egyszerűbb lesz ezt megbeszélni. Ha nem veszi fel a telefont és nem is válaszol semmire, akkor aligha tehetsz többet.

2012. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy direkt csinálja, hogy te is átérezd, milyen rosszul esett neki. Szerintem várj türelmesen. Ha tényleg szeret, akkor úgyis fel fog keresni.
2012. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy kell neked,megérdemled,sírjál csak bőgj,ezt érdemled.

Hisztis p_csa voltál,nagy szád volt,hát vége lett,sajnos ezt elbuktad.

Én tuti nem fogadnálak vissza,ahogy a volt edzőm mondta(R.I.P): csak egyszer mész el anyám,többet a lábad be nem teszed ebbe a házba,nem ci....nyok vagyunk,hogy szakítunk összejövünk aztán ez megy,jól gondold meg mit beszélsz.

Sajnálom,de megérdemelted,a pasid jó életet akar teremteni magának és neked is,de nagy szád volt,hát ennek iszod most a levét,mert ő nem fog visszafogadni,mert a férfi büszkesége szerintem neki is erős.

2013. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!