Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék visszavágni?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, aki engem nagyon akart, de én nem rég estem akkor túl egy szakításon, így nem igazán szerettem Őt, de azért találkozgattunk, jobban megismertük egymást, így nagy nehezen, de összejöttünk. Sajnos nem sokáig, mert a barátai nem nézték jó szemmel ezt a kapcsolatot..Így aztán kitaláltak hazugságokat, de nekem hitt az akkori barátom, de nem nyugodtak addig míg el nem vettél tőlem..:/ Egy suliba járunk, nyári szünet előtt szakítottunk, de tulajdonképpen nem mondtuk ki, hogy vége, csak mosolyszünet volt.. Aztán egy hónapig nem kerestük egymást, én majdnem túlléptem rajta, amikor egyszer csak Rám írt ... Hogy miújság, meg szeretne találkozni.. Találkoztunk, először úgy viselkedett mint egy barát, aztán leültünk, és szorsan magához szorított, mondta, hogy nem akar elveszíteni, mert hiányoztam neki, meg minden. Én még akkor is nagyon szerettem, tehát adtam neki esélyt. Nagyon boldog voltam, nem lett volna semmi baj, ha nem rajtam töltötte volna ki a mérgét.. Én is nagyon ideges voltam, így összevesztünk, azt mondtam neki, mivel veszekszünk, így maradjunk barátok...( Tudom, hogy hibáztam, de nem akartam minden éjszaka sírva elaludni miatta..) Nagy nehezen elfogadta ez volt aug. 6-án, de azért még 13.-án röpködtek a szívek, meg mindent megtett volna, hogy találkozzunk, csak akkor nem értem rá. Utána még pár napig beszéltünk, aztán már utána semmit ... Vártam, hogy jöjjön az iskola, hozzám se szól .. Köszön egy "hellót".. Viszont nekem van egy fiú, aki akarna többet, mint barátság, vele csináltam egy közös képet, és felraktam fb-re, erre nagyon dühös lett, azt se tudta mit csináljon, erre kirakta, hogy kapcsolatba van valakivel.. ( Nincsenek együtt, ezt onnan tudom, hogy meghallottam, ahogy mondja a barátjának nincsenek együtt, csak azt nézi, hogy én hogyan reagálok..) Féltékeny lett. Én meg erre a mondatra nagyon dühös lettem, mert én kikészültem pár nap alatt a sírásoktól, alig ettem, lelkileg is, koncentrálni se tudtam, aludni akartam egésznap, stb! Tehát kiderült, hogy ezt csak azért csinálja, hogy megnézze mennyire szeretem Őt még.. Nagyon szeretem, de ezt a suliban folyóson nem mutatom, csak mélyen nézünk egymás szemébe, majd Ő elfordul.. De nem kellene szerintem ennyire mélyre süllyednie, mert tényleg fáj, nagyon..:S Nem a szívem fáj, hanem már úgy érzem, mintha ki akarna szakadni a lelkem.. Nagyon rossz érzés. Röviden és tömören: Hogy vágjak vissza? Ha féltékeny, akkor még mindig szeret, meg látom rajta, legszívesebben odajönne hozzám, de fél ! Az egyik amivel visszavágok, az a mosolygás, mert állandóan mosolygok, és látom rajta, hogy Őt ez zavarja, mert sok fiúval köszönünk 3 puszival, meg hülyülünk stb..



Légyszi adjatok tippeket (tudom, hogy hosszú, de kb így érthető !


2012. nov. 9. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

jajj,ne gyerekeskedjetek mar.nincs semmi ertelme a visszavagasnak. akarod ezt a sracot?igen?akkor ne dramazzatok. nem akarod? akkor meg hagyjatok egymast szepen beken. egy kiegyensulyozott kapcsolat nem a hatalmi harcrol es a birtoklasi vagyrol szol.

mellesleg,mar ott megbukott a dolog,ha masok miatt szakitottatok.

2012. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kell visszavágni? Te is igen fiatal vagy még, és nem értetted meg, hogy a Facebook-on mindenki élete egy nyitott könyv. Miért kell mindent posztolni, mindenről beszámolni a nagyközönség előtt???


Majd egy 10 év múlva gondolj vissza a jelenlegi életedre, és máshogy fogod látni a dolgot! Ezt hidd el nekem...

2012. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: Igen, akarom, de a visszavágást úgy gondoltam, hogy Ő is szenvedjen egy kicsit.. mert mindig sírtam nem volt erőm felkelni, sírtam reggel, suli után, éjszaka, stb. De rendben van, megértettem a válaszodat, köszönöm, hogy leírtad a véleményed! :)


2 válaszoló: A képet nem csak azért tettem fel, hogy Őt ez bosszantja, sőt én nem tudtam, hogy így reagál rá.. de rendben van, neked is megértettem a válaszod.:)

2012. nov. 9. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
az olyanokat hívják szűzprostituáltnak, mint te, gratulálok, korán kezdted.
2012. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-5-s tanuló vagyok, nem cigizek, nem iszok, nem járok magassarkúban, sem nem állok kint a sarkon, attól mert fiúkkal 3 puszival köszönünk, még nem jelent semmit, vagy ha esetleg másra értetted, nagyon sajnálom, hogy így jött le! :)
2012. nov. 9. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
3 puszival, akkor te még a dedó korszakodat éled. Mikor nőtök már fel, hogy ezek butaságok?!
2012. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!