Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalt vagy csak így akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy csak így akart visszavágni? (többi lennt)

Figyelt kérdés

A párommal májusban 5év után szakítottam, elköltöztem tőle, de egész nyáron tartottuk a kapcsolatot 2 naponta átjártam hozzá stb. Szexuálisan is együtt voltunk végig, "barátként".

Nyár végén megbeszéltük, hogy vagy lezárjuk végleg és nincs több szex vagy megpróbáljuk újra. Az utóbbit választottuk. Tudni kell, hogy nagy a korkülömbség közöttünk az ő részére, ő egy nyugis pasi, munkamániás, nem egy nagy csajozós, a szex is sokszor nekem kevés volt. Ezért mérgemből sokszor a fejéhez vágtam, hogy megcsalom 2 haverommal is...(ezt már nagyon megbántam) volt hogy átmentem hozzá, megfürödtem, és mondtam neki hogy így jártál most elhúztam randizni.(persze haza mentem anyuékhoz, sose csaltam meg..) Gondolom a hónapok alatt ez összegyűlt benne, azért egy negyvenes pasival már nem lehet játszani, akármennyire is szeret és türelmes, belátom. Pár napja, jött haza melóból, tudni kell róla hogy szeret iszogatni, én meg ezt nagyon nem szeretem. Hozta haza a sört, én leteremtettem, ebből egy nagy vita kerekedett. Ismét a fejéhez vágtam a megcsalós sztorikat, plusz azt hogy amikor hivatalosan nem voltunk együtt senkit nem hozott ide fel. Erre mondja hogy de volt fennt egy pár nő.. Mondom tessék? aztán kiderült hogy csak egy volt, egy k*rva, akit a parkban(!) ismert meg, és rá egy hétre(!) hívta fel magához. Jót beszélgettek és megd*gta. Elmondásai alapján. Nekem nagyon furcsa az hogy 1 semmi nyom nem volt, szinte majdnem minden nap ott voltam nála, vagy dolgozott, vagy hulla fáradtan aludt. Meg azt is mondta hogy 13ezret fizetett a nőért.. És tök cinikus volt végig én elkezdtem zokogni, hogy miért pont egy k*rvával kellett félrelépnie. Aztán azóta nem beszéltünk erről, most ő is és én is úgy tudjuk, hogy megcsaltuk egymást.. Szeretnék vele leülni beszélgetni őszintén, elmondanám én is hogy nem csaltam meg, és ő is elmondaná talán megcsalt e vagy sem. Bár elég furán hangzik az örs vezér tere közepén hol talál a parkban egy nőt aki pénzért rá egy hétre felmegy hozzá... Összevagyok zavarodva, valahol magamnak köszönhetem, de megfogadtam, sose mondok többet olyat amit én sem szeretnék hallani tőle.



2012. okt. 2. 11:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Annyira buta vagy, hogy hihetetlen.
2012. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Van egy gyanúm,hogy így akart visszavágni.A másik,amit viszont tudok,hogy ti nem tisztelitek és szeretitek egymást.Itt már régen szó nincs szerelemről,csak önzésről,és a másik bántásáról,alázásáról.Ennek így abszolút nincs értelme.Ennél a pontnál már mindegy,mi igaz,és mi nem,ezt a kapcsolatot ti beszennyeztétek.Szerintem.
2012. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Durván fog hangzani: de MEGÉRDEMELTED! Majd legközelebb: "Ne szólj szám, nem fáj fejem!" ;)
2012. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 MadameViciouse ***** válasza:
89%

WoW és még én érzem néha magam házisárkánynak.

Miket csináltál szegény pasival?

Mi baj van azzal ha megiszik egy sört?Én pl utálom a szagát is, de ha neki jólesik hagy igya, nem dől össze a világ.

Nem is értem, hogy gondolhatod, hogy ezek után még veled marad és hűséges lesz.Csak egy balek viselkedne így vagy egy papucs...

Kicsit olvass már a kapcsolatokról, érzésekről, tiszteletről stb stb...

2012. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 MadameViciouse ***** válasza:
87%
Javítanék kicsit, mert úgy tűnik a sörön akadtam ki, de természetesn a viselkedéseddel alapjáraton nagy bajok vannak.
2012. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Igen, tán le kellene ülni és elmondani mindezt, hülyeséget csináltál, tanultál belőle, de a következményeket még vállalni kell. Egyrészt hülyének tartalak, amiért ilyeneket hazudtál, másrészt viszont nagy dolog belátni, mindenki a hibákból tanul.


Lehet, hogy bek*rvázott, de nem hinném, és gyanítom, azzal is tisztában van, hogy te is csak kamuztál, elvégre nem egy tizenéves hülyegyerekről beszélünk. Ha akarsz még tőle valamit, akkor hívd fel, és kérj bocsánatot, mondd el, hogy kamu volt az egész de visszanyalt a fagyi és baromira megbántad (mondjuk ha nem is akarod folytatni, ez alanyi jogon is kijár öt év után szerintem). Aztán majd jön, aminek jönnie kell.

2012. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Hát az elsö válaszoló tökéletesen kifejtette a dolog lényegét...


Te kezdted a drámát és hazudtad sokszor, hogy megcsalod, nem törödtél vele, csak önzöen magaddal foglalkoztál és ha nem volt valami úgy ahogy szeretnéd, akkor fenyegetöztél.


Ezek után még képes vagy elbögni magad és azon felháborodni, hogy ö ugyan azzal visszavág, amit te csináltál addig....


Komolyan.. nálad vagy a fejedben vannak gondok vagy egyszerüen nem tudod mi az a tisztelet és milyen egy rendes kapcsolat, ahol mindkét fél törödik egymással.



Szóval: Így jártál, remélem többet senki se meg bele egy kapcsolatba veled.

2012. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
:D És léteznek ennyire primitív, buta libák :D Duuuuurva
2012. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért érdekel, hogy megcsalt-e? A leirtak alapján semmi közöd hozzá. Te elmondhatod neki, hogy csak bas-ogattad a megcsalásoddal, de ha egy csöpp esze van, mindez már ku-vára nem fogja érdekelni. Az Örs környékén vannak qrvák, de ennél sokkal olcsobbak.(Lehet, hogy naiv volt, vagy nagyon extrát kért?) Egyébként azért egy qrvával csalt meg, mert azzal a leggyorsabb és legegyszerübb.
2012. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Házisárkány vagyok az tény. Aki normálisan válaszolt annak köszönöm ment iom is a zöld kéz. Nem szavazok le senkit, mert véleményekre voltam kiváncsi, és igazatok van, elb*sztam nagyon is. Együtt vagyunk, ott lakom nála, tehát felhívnom nem kell, és nincs is harag de ez kb 4napja derült ki(a kur*ás dolog) azóta nem mertem a beszélgetést kezdeményezni, sokat is dolgozik, nem akarom idegesíteni és fárasztani ilyen dolgokkal most, de amint lesz egy kis nyugi körülötte, tisztázni szeretném a dolgot. ezek nagyon súlyos és komoly vádak és tettek egymással szemben, ha nem beszéljük meg, a kapcsolatot nem lehet tiszta lappal kezdeni. Belegondoltam, mennyire igaza volt, hogy ezt mondta nekem, én is hónapok óta fájdalmat okoztam neki azzal, hogy azt hazudtam, megcsalom, ő miért ne tehetné fordítva? Azért utolsó, köszi hogy azt kívánod sose létesítsen velem senki kapcsolatot.. :( Lehet egy dög vagyok, de helyre akarom hozni, és hidd el a másik fél se egy tökéletes valaki, az ivásról nem is beszélve, bár én választottam, nem kötelező vele lenni ez is igaz.
2012. okt. 2. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!