Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire nyálas vagy gáz és mennyire érintene meg titeket?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy évesek leszünk párommal és egyéb ajándék mellett készítettem egy képet melyre írtam is egy költői vallomást, amiről nem tudom megítélni hogy mennyire nyálas vagy mennyire éghetek be vele. Szívemből írtam neki de szükségem van a véleményetekre: "Én sivatag vagyok, te eső, a boldogságom forrása. Azt mondják hogy a boldogságot magából építi az ember, de nekem te nyújtod az építőanyagot. Egy év alatt ország épült belőled, ott ahol azelőtt csak por volt semmi más, a szívemben.

Legyen ez az ország sokáig a tiéd, s kérlek legyen célod a hegemónia. S még ha sokszor elviselhetetlenek is tetteim, torkomat pedig elönti a szikra, tudd meg hogy azt csak azért teszem, mert elengedted a kezem.

Mosolyogj nekem még sokat, ragadjunk még ezerszer a hóba (egyik izgalmas emlékünk) kelts fel horkolással, éltess hangoddal és sóhajoddal, hogy egyszer veled tudjak meghalni."



2012. nov. 9. 18:48
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
szép és őszinte,de nagyon nem rímel.
2012. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is vers :)
2012. nov. 9. 18:50
 3/6 -=Koldus=- ***** válasza:
Nekem nem tetszik mondjuk, de nem is vagyok annyira romantikus alkat. A párodat meg Te ismered, nem mi...
2012. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki nem kicsit.Ez inkább akkor lenne nyálas ha a csávó adná a csajnak.
2012. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
tudom hogy nem az,de így unalmas h nem rímel.
2012. nov. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell rímelnie, ez hülyeség, szerintem jó, pont amiatt mert olyan szabad stílusú és nem nyálas.

Te fiú vagy vagy lány?

2012. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!