Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha az első csóknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha az első csóknál csak annyit érzek, hogy nyálas?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes a barátomba, friss kapcsolat. Életemben először csókolóztam. Azt hallottam idővel bele lehet jönni, meg kell tanulni, kialakul, mint a szerelem is. Igaz ez?
2012. okt. 26. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
igen igaz, ki fog majd ez alakulni
2012. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális eleinte, ilyenkor még nem igazán tudod átadni magad az érzésnek, de hamar bele fogsz jönni :)
2012. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, gyakorolni kell. Menni fog, ne aggódj. :)
2012. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fúúúúúj nyálas??

tuti szarul csináljátok.. nekem első is tökéletes volt :$

2012. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a sráccal nem fogsz tudni úgy igazán odaadóan csókolózni, hacsak nem leszel szerelmes belé. Tapasztalatból mondom. Az első csókom egy olyan fiúval volt, akibe nem voltam szerelmes. Vele egy csóknál sem éreztem semmit.
2012. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!:)Abszolút ezt éreztem én is...Pláne meg ha nem is szereted a barátod.Ha majd szereted,akkor mindenhogy jó lesz Neked.:P Úgy ahogy van:DDDEgy jó tanács Neked,Mindent a maga idejében,és a szíved után menj:)Sok boldogságot!:)
2012. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!