Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok megnyílni neki?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már 10 hónapja együtt vagyunk, és még mindig nem tudok neki megnyílni teljesen. Van, hogy egyáltalán nem megy. Ezt már többször is szóvá tette, hogy zavarja, mert ő kíváncsi az érzéseimre, gondolataimra, bajaimra. De én képtelen vagyok beszélni ezekről. Nem csak neki, senkinek. Eléggé zárkózott vagyok, ha valami problémám volt, azt legtöbbször elfojtottam magamban, és nem adtam ki. Ezt már elég jól kezelem, hamar túl vagyok a megbántásokon, hasonlókon. Viszont szeretnék ezen változtatni, már csak barátnőm miatt is.

Van valakinek ötlete, tanácsa, hogy mit kéne csinálnom, hogy kezdjem?

egy 18 éves


2012. nov. 9. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam a barátommal, nem mertem beszélni senkinek se a gondolataimról, érzéseimről, mert sokan ezzel vissza éltek és nem akartam újra csalódni... Sokáig inkább magamba tartottam az érzelmeket, de egy idő után átment! :)
2012. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na idefigyelsz vagy meg nyilsz vagy nem , ha meg nyilsz akkor jo ha nem ugyis akkor fennal a lehetosege ,hogy elveszited a baratnodet .... ezt akarod ..hat akkor rajta ... meglatod akkor azutan ...ossszeszeded magadat ha meg sem ugy is jo meg szarkozottabb meg feszultebb leszel stb ...egy nagy PP ahogy Csernus is mondana most ha latna ezt.


Bocsi a hangnemert de gondolkozz el ezen igy, es meglatod segiteni fog amit le irtam. 24f

2012. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miután alapjáraton vagy ilyen így a változás nem könnyű, de mivel törekszel rá, valamennyit el tudsz érni. Egyébként én is ilyen vagy legalábbis hasonló vagyok és én magamról tudom hogy nagyon kell bízzak a másikban hogy meg tudjak nyílni, és ez a nehéz. Mondhatnám ilyen még soha nem volt...


26/l

2012. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!